Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire megbízhatóak a Trafi...

Mennyire megbízhatóak a Trafi Hunter alkalmazásban a Felhasználói jelentések? A minap mentem a Szent István úton Győrben egy teremtett gyanús autót sem láttam,

Figyelt kérdés
de amikor hazamentem és azért meglestem a Trafi Huntert azt írta hogy ott éppen mértek de most, kipróbáltam bejelentettem csak úgy egyet ahol 1 óra múlva lennének. Egyből kirakta, most őszintén szerintetek volt ott trafi? Bár gyorsan nem mentem remélem de kitudja itt már.

2016. jan. 29. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2016. jan. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

ma elmentem egyet megnéztem 2 volt egymás mellett a térképen mármint jelzés úgy 400-500méter távolságra

abból az egyik jó volt a Dunacenternél a parkolóban állt a rendőrautó anyósülésén oldalra fordított szeretet dobozzal.

2016. jan. 29. 16:54
 3/9 anonim ***** válasza:
A másik is biztos azt akarta jelezni, csak kicsit arrébb bökött a térképre.
2016. jan. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Mennyire megbízhatóak a Trafi Hunter alkalmazásban a Felhasználói jelentések? "


Amennyire a felhasználók, illetve a közösség... Ha valami idióta végigmegy az 1-es úton és 1km-enként bejelent egy traffit, akkor mind meg is fog jelenni. Amíg valaki/néhányan szintén arra nem mennek és törlik, hogy már nincs ott. Már ha nem tojja le az illető...

Én mondjuk Waze-t használok, ami szintén bejelntéseken alapszik. Ennél is sokszor van, hogy már nincs ott a bejelölt traffi, de olyannal is találkoztam, hogy egy valóban gyanús autó volt ott, de nem volt benne traffi. Szóval az ilyen bejelentés-alapú (közösségi) programoknál nem a szoftver megbízhatóságával van általában a gond, hanem a felhasználókkal :)

Egyébként a tapasztalat az, legalábbis errefelé, hogy a rendőrök nem állnak ki órákra ugyanoda, hanem 20-30 perceket vannak egy helyen, aztán átmennek máshová.

2016. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintek a rendor sem szeret ott ulni dehat ezt is vallata. En sem lattam gyanus autot de azert nyomaszt a dolog.
2016. jan. 29. 21:18
 6/9 A kérdező kommentje:
Na meg nem utolsó sorban ott hol áll meg? végig szallagkorlát majd rudak nem igen van hely egy autónak.
2016. jan. 29. 21:47
 7/9 A kérdező kommentje:
2016. jan. 29. 21:48
 8/9 Koplárovics Béci ***** válasza:

[link]


Pl oda feláll a fűre. Ahová jelzi a traffit, azt ne centire pontosra vedd. Főleg mint ahogy írták, senki sem fog abban a pillanatban megállni a rendőrautó mellett és ott rányomni a bejelentésre. Párszáz méterre is lehetett onnan. Jobb alkalmazás esetleg a sebességből és egy átlag reakcióidőből visszaszámolhatja, hogy kicsit visszább volt a traffi, de nyilván az se lesz pontos.

2016. jan. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért elég szemtelenek ha felálnak a fűre már nem azért.
2016. jan. 30. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!