Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok?...

Milyen autót ajánlanátok? (kritériumok lent)

Figyelt kérdés

18 születésnapomra szeretnénk venni egy autót a családommal. Van még félév addig, de szeretnék időben érdeklődni. A szüleim nem rendelkeznek jogsival tehát én lennék a család fuvarozója. Néhány dolog szerint szeretném ha javaslatokat tennétek(ezek sztem gyakoriak):

-ne legyen túl nagy behemót de azért legyen jó nagy csomagtere mivel sok mindennel megpakolnánk, gondolom nem kell momdanom,hogy 5 személyes legyen :))

-ne fogyasszon sokat

-ne legyen túl drága a fenntartása

-legyen megbízható

Köszönöm szépen a tanácsaitokat.

Eléggé laikus vagyok a témában szóval a beszólógatós, negatív emberkék hagyják figyelmen kívül a kérdést. Köszönöm! :)


2016. jan. 29. 19:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Mazda 3 Sedan? Elegge kipipal minden feltetelt, raadasul nagyon jol nez ki. Az 5 szemelyes utazas esetleg szukos a hatso sorban, de vegulis az mas autonal is szukos lesz, hacsak nem egyteru, kombi, kisbusz.
2016. jan. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azert ez még így nagyon karcsú!Gyakorlatilag felsoroltál egy csomó átlagos és teljesen szubjektív dolgot.....ne legyen túl nagy,ne fogyasszon sokat stb stb


Inkább azt írd le:

1)mennyi pénz van rá

2)hol használnátok?Város,országút,autópálya?

3)kb mennyit járnátok vele évente


majd ezek után jöhet a ne legyen sok a fentartás és a többi

2016. jan. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Elnézést, ezekre nem is gondoltam. Köszi a figyelmeztetést. :) Nos hát 1900000 a maximális összeg amit kiadnánk érte. Persze használtan gondoltam.

Nos hát autópályán ritkán, városban országúton gyakrabban, földúton pedig nagyon gyakran.

Hogy mennyit járnánk azt nem igazán tudom megmondani. Szerintem sokat, mivel kicsit messzébb lakunk a belvárostól.

Első válaszolónak köszönöm. Utána nézek a mazdának :)

2016. jan. 29. 22:25
 4/9 anonim ***** válasza:
1.9m? Akkor a ti tökéletes autótok egy Skoda Octavia.
2016. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, nem néztem a földutat, így már nehezebb. Mivel írtad, hogy a fogyasztás fontos kritérium így terepjárók szóba sem jöhetnek. Szerintem akkor Toyota Rav4, Nissan XTrail, Suzuki Grand Vitara, Honda CRV és HRV.
2016. jan. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen benzines autóban gondolkodnék. Egy Opel Astra vagy ahogy az előző mondta, egy Skoda Octavia jó választás lehet.
2016. jan. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy nissan quashquai
2016. jan. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötleteket! Mindegyikre rákeresek és megvitatom a családdal. Ezer hálám nektek! :)
2016. jan. 30. 07:43
 9/9 anonim ***** válasza:

Suzuki SX4 2008 sedan

Renault Thalia 2010

Toyota Corolla 2009

Dacia Sandero 2012-2013

Vagy, ha esetleg még 100000-150000 forinttal meg tudod toldani a keretet, akkor új Dacia Logan.

2016. jan. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!