Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Trabant 601 bírja a hosszú...

Trabant 601 bírja a hosszú utat, beleértve legfőképpen az autópályát?

Figyelt kérdés

Püspökladányból indulnék el vele,az úticél Győr.

Mit gondoltok,bírni fogja ezt a 300 km-es távot?

Véleményeket és válaszokat kérnék,nem sértéseket és durva megjegyzéseket.Előre is köszönöm!



#Trabant #és a hosszú úttáv
2016. jan. 30. 03:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

-simán fogja bírni ,3 ezer km-es utakon is voltunk vele ,gond nélkül ,

-ja ,a pályán felejtsd el,hogy ezzel 130-150 km/h órával menj,elég neki a 80 is,

2016. jan. 30. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vonattal hamarabb ottvagy,ráadásul töredék összegért
2016. jan. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 b4r4thg ***** válasza:
A távot még bírni fogja, de ha a többi közlekedőnek is jót akarsz, akkor ne pályán menj.
2016. jan. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ilyen távot anno simán nyomtunk vele. Régi szép idők! :)

Ha rendesen karban van tartva, akkor nincs azzal gond, de ahogy előttem is írták, elég annak a max. 80.

2016. jan. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Regen volt Trabink. Robbantunk le vele 60 km utan, ugyanakkor mentunk is vele 1100 km-t egyhuzamban. Szerintem ha jo allapotban van, ennyi nem kell problemat okozzon.
2016. jan. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

háromszáz kilométer nem távolság egy jó állapotú trabinak..A legfontosabb a pontos keverék..Ha jó olajad van, akor 1/40-es keverékkel a világ végére is elmegy..

a mási titok, nem kell száz fölé menni, inkább a kellemes 90 a jó tempó.

Én egyszer siettem, és be is állt a motor. Még szerencse, hogy időben kinyomtam a kuplungot, lehűlés után újra üzemképes volt.

Tehát ne taposd neki, akkor örök életű.

Egy ékszíjat vigyél, ha nem tudod milyen van fenn.


Összegezve: kiváló kenőolaj, gyári előírás szerinti keverék, és csak százig maximum.Ha még a guminyomás is rendben, akkor gond nélkül utazol. Azért vigyél egy kannában 5 liter otthon kevert benyát.

2016. jan. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Levegő csövet vezesd ki előre,hogy kapja a menetszelet..

Mennifog mint a disznó...xD

2016. jan. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az autó még csak-csak bírni fogja, te viszont hamarabb fogsz elfáradni az éktelen zajtól, rázkódástól és billegéstől, valamint az ergonómia teljes hiányától. Ez van, a kicsi, olcsó autókkal nem azért nem lehet hosszú távot megtenni, mert nem bírják az igénybevételt, hanem azért, mert hosszú távon kényelmetlenek.

Az autópályát meg felejtsd el, a Trabant nem oda való. 80 km/h körüli sebességet tud tartani, az pedig életveszély a 90-100-zal utazó teherautók és 130-160 között döngető személyautók között.

2016. jan. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves,megértő válaszokat!

Mindenki véleményét megfogadom a leírtak alapján. :)

2016. jan. 30. 19:22
 10/10 A kérdező kommentje:

Bónusz kérdés(!):

Egy full tankolással (26L),mennyi benzin megy el Győrig?

Természetesen nem akarom meghajtani a trabit,csak a kellemes 90-es tempót tartani az 4-es és az 1-es főúton.

Szerintetek jó lesz így?Kivitelezhető ez a terv?

Ha esetleg van másik rövidebb út Győrbe vagy javaslat,megkérek szépen mindenkit ide írja le válaszként.Köszönöm szépen! :)

2016. febr. 1. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!