Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsga miatti stressz...

Forgalmi vizsga miatti stresszre megoldások?

Figyelt kérdés
Most megyek harmadszor szerdán,de egyszerűen nem tudok nem stresszelni,már ott tartok,hogy nem is kellene folytatnom.Az oktatóm azt mondta,már elsőre odaadta volna a jogositvanyt és a vizsgavbiztos is dícsért,de sajnos hirtelen veszélyesen sávot váltottam(stresszhelyzet) és meghúzott.Nektek hányadszorra sikerült és mit javasoltok a stressz enyhítésére,esetleg megszüntetésére?Előre is köszönöm

2016. febr. 1. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugtatót semmiképpen sem.

Valami olyat, amiről hiszed, hogy használ.

Kávé? Energia ital?

Fejben kell helyre rakni a dolgokat: figyelmesen, szabályosan vezetni, s akkor nem lesz gond.

A veszélyes sávváltás miatti buktatás jogosságát nem lehet kétségbe vonni - nem szabad akkora hibát véteni.

2016. febr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze,egyértelmű,de ez is csak a stressz miatti összevisszaság miatt volt...:/ azt se tudtam mitcsinalok hirtelen,teljesen leblokkoltam...Energiaitallal probalkoztam ,Kave se hasznal.nyugtatot mar probaltam oktatom mondta hogy egy gyogynovenyeset probaljunk ki de attol meg csak a reakciokeszsegem lassult...Hamarosan itt a szerda es nemtudom mi lenne a teendo...:/
2016. febr. 1. 14:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már szerda. Hogy állsz, mi a helyzet? :)
2016. febr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom kerdesed,hala egnek sikerult!:)
2016. febr. 3. 22:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egészen addig izgultam, amíg be nem ültem a kocsiba. Szerencsére onnantól már nyugodtan, higgadtan ment minden szépen.
2016. febr. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!