Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motorkerékpárt érdemes...

Milyen motorkerékpárt érdemes venni napi szintű 170-200kilóméteres ingázáshoz dolgozni járni?

Figyelt kérdés
Én dízelre gondoltam,(royal enfield, dnepr,sommer, [link] )ti mit javasolnátok megbízhatóság szepontjából?
2016. febr. 2. 09:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Kemény vagy, Csoki!
2016. febr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Én a hayabusát ajánlom, az az überistencsászárkirály XD komolyra fordítva a szót: minek neked dízel motor? Baromi neccesek...ha elromlik benne valami 2-3 hét mire újra rácsücsülhetsz, ugyanis sehol nemtalálsz hozzájuk alkatrészt! Pláne nem egy royalhoz pl... Anit ajánlok:tenerek,adventurer, mindenféleképp túra-sport-túra motorok, vagy egy goldwing ;)


Jahh illetve azt felejtsd el hogyha esetleg dízelmotort veszel hogy bárhol is szakértelemmel nyulnak majd hozza!!!

2016. febr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Nem éri meg jobban a munkahelyedhez közel bérelni egy lakást?

Ha 125-ös 4 üteművel mennél ami 3 litert eszik, és a napi 200km-t megteszed pl 21 alkalommal egy nap, az körülbelül 40.000ft egy hónapban és ez csak üzemanyag. Nem számoltam a motor karbantartását, biztosítását, műszaki, adó.

2016. febr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés egyértelműen csak kitaláció
2016. febr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 veterán vas ***** válasza:

Ha jól értem tanácsot kérsz.

Terveid szerint, minden nap 200km-t fogsz motorozni a munkahelyed és a lakásod között, egy megbízható dízel meghajtású kétkerekűvel, amit -a link alapján- Indiából akarsz vásárolni.


Azt tanácsolnám, fordulj pszichológushoz!

2016. febr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Ültél te már ennyit motoron? Én imádok motorozni, de a motor tökéletesen alkalmatlan ingázásra!
2016. febr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

# 2/6

Ezekben a bringákban többnyire lombardini 6LD.s (vagy modernebb)blokkok vannak 220és 500köbcenti között.


"Jahh illetve azt felejtsd el hogyha esetleg dízelmotort veszel hogy bárhol is szakértelemmel nyulnak majd hozza!!!"


egyhengeres léghűtéses stabilmotoriok szerviz és alkatrész:

[link]



#5/6


"Ha jól értem tanácsot kérsz.

Terveid szerint, minden nap 200km-t fogsz motorozni a munkahelyed és a lakásod között, egy megbízható dízel meghajtású kétkerekűvel, amit -a link alapján- Indiából akarsz vásárolni.


Azt tanácsolnám, fordulj pszichológushoz!"


-A megbizhatóságról annyit hogy ezek a motorok nagy távolságok esetén sokkal megbízhatóbbak mint a benzinesek arról nem beszélve hogy egy ilyen traktor blokk kevesebbet is fogyaszt lassabban pörög nyomatékosabb mint egy benzines.Nem véletlenül használják motorkerékpárokba ezek a blokkokat.

Nyilván nem indiában gondolkodom :-) Csak egy példa volt mivel royal enfield bullet ből meg taurusból ott fut a világon legtöbb.


A Sommer-t például németországban gyártják


Csak az a gond velük hogy nehéz őket magyarországon forgalomba helyezni.

2016. febr. 3. 09:08
 8/28 A kérdező kommentje:

ui;


Ezeket nem kell szervízbe vinni mert sose romlanak el...

2016. febr. 3. 14:42
 9/28 anonim ***** válasza:

"Ezeket nem kell szervízbe vinni mert sose romlanak el..."



Reménytelen eset vagy. Szerintem vedd meg, és csinálj amit akarsz. Csak ha ilyen profi vagy a témában, akkor nem tudom minek teszel fel itt kérdést.

2016. febr. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 veterán vas ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Elképzeltél magadnak egy egy élethelyzetet, és ehhez megálmodtál egy járművet. Semmi baj nincs ezzel, csakhogy a valósághoz semmi köze. Ha lenne, akkor sok-sok ember ugyan így gondolkodna és tenne. Bizonyára fölűnt, hogy senki sem támogatja az ötletedet.

Hidd el, a napi 200km ingázás egy dizel hajtású motorkerékpárral, nem a legoptimálisabb megoldás. ;)

2016. febr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!