Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A svéd Koenigsegg a világ...

A svéd Koenigsegg a világ legjobb autója?

Figyelt kérdés
2016. febr. 3. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
miben? mert pl. fogyasztásban biztos nem...
2016. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Újabb igényes kérdés...
2016. febr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A hortobágyi palacsinta a világ legjobb étele?


Értelmetlen a kérdésem, mint ahogy a tiéd is.

Nincs olyan objektív mérőrendszer, ami alapján el lehetne dönteni - mint pld. azt, hogy melyik a világ legmagasabb épülete.

Nincs olyan autó, amelyik minden szempont szerint jobb lenne a többinél - ha másban nem is, de a dizájnban biztos lesz mindig valaki, akinek más tetszik.

Mik a szempontok? Tartósság, terepen használhatóság, ár/érték arány, gyorsulás, kezelhetőség, kényelmi szolgáltatások, fenntartási költségek, fogyasztás, szervizköltségek,dizájn, végsebesség, nyomaték, lóerő, futómű, kormányozhatóság...?

Nincs egy olyan autó sem, amelyik mindenben jobb lenne az összes többinél.

2016. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
A piros.
2016. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, nem tetszett. Először is, nem fért be a fűkasza, pedig le kellett volna kaszáljam a gazt a telken. Úgy vettem észre, hogy nagyon sokat is fogyaszt, ha 2000-ért tankoltam, 20 km-t tudtam menni csak. Ja és még hangos is volt. Dugni nem volt benne hely. Mondom, semmi jó nincs benne.
2016. febr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Miben? Végsebességben? Gyorsulásban? Élettartamban? Kanyarstabilitásban? Ár/érték arányban?


Nincs olyan,hogy világg legjobb autója,bármennyire is szeretnék ezt egyes gyártók állítani. Egyszerűen az értékelési szempontok zárják ki,hogyha jó az egyikben-akkor a másikban nem lesz az. Nem lehet minden igényt egyszerre kielégíteni.

2016. febr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Igen a Koenigsegg a legjobb autó de csak ha 1.9Tdi motorral veszed!Esetleg dupla 1000-es swift motorral!
2016. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Csak ne hívnák seggnek!
2016. febr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!