Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nem kaptam Mikulás csomagot...

Ha nem kaptam Mikulás csomagot attól bünti még lehet?

Figyelt kérdés

Szegeden a Belvárosban 2 percre álltam meg egy bolt előtt, nem akartam azért parkoló jegyet venni. Sajnos azonban kifogtam, hogy éppen akkor mentek el a parkolóellenőrök a kocsi előtt mikor bent voltam, mir kiértem már csak a hátukat láttam. Ajándék csomagot nem hagytak, de olyat halottam, hogy képet vagy videót attól csinálhattak és 3 hónapon belül kijöhet a csekk.


Ráadásul tilosban is parkoltam rakodási terület.


Lesz valami ebből? Esélyem sem volt a parkolóellenőrökkerl beszélni, akkor talán elmagyarázhattam volna, hogy csak 2 percre álltam meg, nyugta is volt nálam :(


2016. febr. 4. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Te vagy az, Nagyon Menő?

Amúgy ha 1000- es swifttel voltál, akkor azt észre sem vették.

2016. febr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A rakodóhelyhez semmi köze a parkolóőrnek, ott nem fogsz tőle pótdíjas csekket kapni. Ott majd a rendőr fog bírságolni.
2016. febr. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!