Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti vennétek 15 év feletti autót?

Ti vennétek 15 év feletti autót?

Figyelt kérdés

Anno az első autóm egy VW Bora volt, amit aztán végül egy baleset miatt cseréltem le. Ha az nincs, akkor mév mindig azt az autót használom, nrm a mostanit, amit csak szükségből vettem egy. Egy öregebb, kisebb autó (Peugeot 106).

A Bora nekem nagyon bejött minden szempontból. Kijézetre, méretre, amire használtam tökéletes volt.

Ezért elgondolkodtam rajta, hogy jövőre ( szeretnék egy jobb állapotút venni, amihez még gyűjteni kell) veszek ismét egyet. Viszojt addigra jobb esetben is 15 évesek lesznek, legalábbis úgy rémlik, hogy 2002-ig gyártották őket, aztán jöttek az ötödik generációs Jetták...

Szerintetek érdemes belevágni, megvenni egy ennyi idős autót ?



2016. febr. 8. 14:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
70%

A kor, az csak nőben és borban érdekes.

Autóban csak az állapot.

2016. febr. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 1995-től 2014-ig jártam egy 1969-es Fiat 125S autóval. Már akkor 26 éves volt az autó, de semmi baja nem volt, lábán hoztam Mantova-ból. 1600 köbcentis motor, hátsó hajtás, 5 sebességes váltó, 100 lóerő, korához képest rohadt jól fogyasztott, a maga korában felsőkategóriás autó volt. Először csak pár évre vettem, friss jogsihoz, aztán beleszerettem és nem is cseréltem le 2014-ig. 155 000 km volt benne amikor vettem, nálam 1995-2014 között 760 000 km került bele, persze közbe 2 alkalommal volt Torino-ba motorgenerálon. Egy időbe havonta mentem Juventus meccsekre, amikor odahaza játszott a Juve, mindig a Fiat 125S-el. Ma már 47 éves a kisöreg, nemsokára itt a nyár és újra hazatér Torino-ba, hogy kapjon egy felújítást, mostanság már csak hétvégente használom, mert vettünk egy új autót a család bővülése miatt.


Tudom, hogy ez konkrétan nem tartozik a kérdéshez, csak azt akartam vele mondani, hogy attól, hogy egy autó öreg, még nem biztos, hogy rossz.

2016. febr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!