Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit jelent az ha a műszerfalon...

Mit jelent az ha a műszerfalon világít az akkumlátor jel?

Figyelt kérdés
Beindítottam az autót és világított az akksi jel majd menet közben magátol eltünt! Ujj az akksim. Fiat punto 1.2 es 2003 as. Tipp? Generátorom fog meghalni?
2016. febr. 10. 18:30
 1/9 Trafó1 ***** válasza:

Nincs töltés.

Valami megfog halni az biztos.

Akkucsere előtt vizsgáltátok, hogy nem e a töltés rossz?

2016. febr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkumlátort azért cseréltem mert voltak a nagy minuszok és leszívta az akksit a hideg. az új akksival utána mindig pöccre indult az autó, ennek már van egy pár hete. azt meg, hogy az akksi jel világított egy ideig aztán magától elműt az meg ma jelentkezett.
2016. febr. 10. 19:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha egyre sűrűbben fog előfordulni, akkor rövidesen igen. Ha többet nem csinálja, akkor még bírhatja egy darabig. Valamiért nem nyitott a dióda, ilyenkor egy gázadásra általában elalszik a jel.
2016. febr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Járó motornál televágod féktisztítóval a generátort,semmi baja nem lesz.

Szerelők is ezt csinálják,és elkérnek 30 ezret

2016. febr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy már nagyon le volt merülve az akku, de éppen még beindult? Egy kis menés után pedig visszatöltődött picit, és ezért aludt el. Én erre gondolok.
2016. febr. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a féktisztítós módszer segíthet? amúgy nem volt az akksi lemerülve rendszeresen járok vele napi kb 40-50 km et. amúgy használhatom nyugodtan így a kocsit?
2016. febr. 11. 08:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem értem teljesen a problémádat. Folyamatosan mindig előjön ez a jelenség? Ha igen, akkor a generátort hamarosan fel kell újítani. Ha nem, akkor nincs mitől tartanod. Nyugodtan lehet használni még úgy is ha elsőre nem alszik ki a jel, de egy gázadásra igen. Ekkor még van töltés, csak mondom, a generátor bizonyos időn belül meg fogja adni magát. Ha nem alszik el a lámpa sehogyan sem, na akkor van kis gáz mert akkor töltés híján valahol le fog állni alattad a vas.
2016. febr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyszer fordult meg elo ez a problema. Ugy korulbelul mennyibe kerul egy generator felujitas?
2016. febr. 11. 23:14
 9/9 anonim ***** válasza:
40-50 e
2016. febr. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!