Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez szerintetek egy korrekt...

Ez szerintetek egy korrekt ember, vagy nem akarja eladni az autóját?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy autót, már régebben.

Végül elhatároztam,hogy felhívom, meg is tettem.

Kérdeztem,hogy meg van, mondta,hogy igen persze, de jelenleg pár napig nem eladó, mert olajfolyást észlelt, és így nem adja el, előbb megcsinálja,szimeringeket cserél.

Elmondta az autó összes hibáját, elég őszintének tűnt.

Már törölte is a hirdetést, mondta,hogy az ár nem fog változni, ha még érdekel a hétvége folyamán hívjam, akkor is ha nem lesz fent a hirdetés, hívhatom, és meg is tekinthetem, de azt majd akkor beszéljük meg.


Túl korrektnek tűnik, és ezt keltett bennem gyanút.Szerintetek?


2016. febr. 11. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nem vesztesz sokat ha elmész és megnézed. Lehet tényleg csak rendes és semmi hátsó szándék nincs benne. Ha meg átverős az akkor kiderül.
2016. febr. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elmész egy hozzáértő emberrel, lecsekkoljátok a kocsit, és kiderül, hogy milyen állapotban van, és akkor még mindig dönthetsz úgy, hogy neked ez nem kell.
2016. febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Így korrektnek tűnik amit leírtál és elég becsületesnek tűnik a srác, persze sokan ha látják az olajfoltot az autó alatt kapásból nem fogják megvenni, vagy lealkudnak belőle valamennyit ha arról van szó. G Astrát vettem még tavaly ott is megnéztem pikk pakk jó volt meg minden, viszont a srác előre felhívta a figyelmem hogy van olajfolyás tudja is hogy a kormánymű olaj folyik. Akkor mondta hogy neki nincs pénze megcsináltatni, minden hibát elmagyarázott, mi micsoda stb... Egy szerelő ismerősömmel és a barátnőm anyukájával aki kifejezetten ért a G astrához mert olyan autójuk van és tudja is hogy mi merre hány méter nő létére ő is szerelt már autót elég sokat, autószervizben dolgozik irodai munkakörben ezért volt ennyire képben a dolgokkal és az árakkal hogy mi mennyi lenne stb... Akkor az eladó srác ugye az olajfolyásos dolog végett a meghirdetett vételárból kapásból elengedett 80 ezret mert mondta hogy ennyi a javítás, de mivel én találtam egy nagyobb karcot a vezető oldali ajtónál amit újra kell fényeztetni ami kapásból 20-25 ezer így megbeszéltük hogy adja oda 100 ezerrel olcsóbban az eredeti vételártól számítva és akkor ott helyben azonnal viszem is.


Amikor megvettem és minden el lett intézve amit kellett akkor vittem be ismerősömékhez szervizbe meg anyósom is ránézett csak mert egy cég a kettő csak külön helyen vannak, akkor ugye derültek ki még dolgok de olyan apróbb hibák amik később s előjöttek volna meg azért az eladó sem biztos hogy tudta. Igazából az a 100 ezer amit lealkudtam el is ment a kormánymű felújítására hogy ne csöpögjön az olaj, és szűrőket, olajat, vezérműszíjat meg az ékszíjat is kicseréltük. Persze erre rá kellett fizetnem persze számítottam is rá hogy az átírás után kell még költenem rá, de ezenkívül minden oké volt vele, fékek is pikk pakk rendben voltak, szóval nem volt gond.

2016. febr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!