Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Böngészgetem egész délutan az...

Böngészgetem egész délutan az internetet gyik et is. Autót szeretnék venni 7. gen accordot 2.2 dizel vagy 2 liter benzines?

Figyelt kérdés

Pont most olvastam az előbb,hogy senki nem ajánlotta az accord dízelt pár kérdéssel lejjebb.. miért ?

Illetve nekem az is számit h mennyire megy 2.2 dízel vs 2.0 benzin melyik megy jobban ? Tapasztalat stb?


2016. febr. 12. 22:09
 1/3 Tomcatters ***** válasza:
Hát én érdemben csak a 2 literes benzinesről tudok nyilatkozni .. ugyanis olyanom van .. Pár típushiba van pl 2 idegesítő ... gyárilag párásodnak az első fényszórók.. illetve sárgásodnak mattulnak a xenon miatt ( enyémen orvosolva lett kicsereltettem újakra kb 2 éve)másik belül a kesztyűtartó szint úgy gyárilag lóg .. kb 2mm el lejjebb van mint a műszerfal többi része ... azon felül semmi rosszat nem tudok mondani róla elég jól megy 2 literes benzineshez képest gyári adatok szerint 9.3 0-100 ,de szerintem kevesebb 8 valamennyi,váltója szinte svajci ora pontosságú mint a motor járása is.... Diesel is valahol 9.3 gyári adat. Sokan azért nem ajánlják szerintem,mert honda első fejlesztésü diesel motorja :)
2016. febr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fogyasztása mennyi kb ? Rozsdásodik ?
2016. febr. 12. 22:47
 3/3 Tomcatters ***** válasza:
Kb átlagba 1.5-2 literrel fogyaszt többet mint a dieseles... város úgy 9l ,országút 5.8l-6l,átlagba úgy kb 7l-7.2l .. Az enyém még teljesen rozsdamentes .. kipufogó gyári még fényes szinte (143.000km után)
2016. febr. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!