Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw passat 2007-es 2. 0pdtdi...

Vw passat 2007-es 2. 0pdtdi autóknál milyen költségekkel kell számolni ha elromlanak egyes alkatrészei?

Figyelt kérdés

Mik a leginkább meghibásodásra esélyes alkatrészei?

Gondolok ilyenekre, hogy pd elemek, kettőstömegű kuplung, olajszivattyú, vezérlés, futómű, elektronikai dolgok?

Esetleg javítási megoldásoknak és áraknak is örülnék.


2016. febr. 14. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Asszem a 2.0PDnél ettől kell a leginkább tartani:

[link]

2016. febr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az előző kommentba mindent leirt a belinkelt totalcaros cikk, sajnos ezek a 2.0 motorok nem lettek jók, inkább az 1,9-es motorral keresném, de nem is gondolkodnék passat 6-ba inkább. Megse közeliti a Passat 5-öt semilyen téren szerintem. Bizony jó pár olyanról halottam, hogy 150 ezer km-nél motor csere, 200 ezernél stb... és ne feledjük el dieselről beszélünk, amitől én legalább 400 ezer kilómétert elvárnék. Elektronikával nem lesz gond, szomszédunkba egy ilyen áll, viszont amiket felsorolnak totalcaron az előbb utóbb mind elő fog jönni. Árakról tájékozódj interneten, de ha minden előjön 3 év alatt akkor 1 millióba simán bent lesz a javitatás. A futómű meg minden kocsin előbb utóbb felújitandó, egy 9 éves autónál amit évi 20 ezer kilómétert használtak minimum, azért 180 ezer km-nél esélyes a futómű problémája, főleg a magyar utakon.
2016. febr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én is 1.9-et nézek inkább, csak abból nagyon kevés van, meg nem is túl erős. Meg abba is ott a részecskeszűrő ami viszont csak a siemens adagolós 2.0-ban nincs, viszont ott meg az adagoló a gáz..


A b5-t azért nem venném mert nem túl szép már, a b6 még elég dizájnos kívül-belül és csöndes, kényelmes is. Nem gond egyébként ha kell rá költeni időnként, csak ne az legyen h az olajpumpa megadja magát tönkre vág mindent és rögtön 1 milla. Jobb lenne ha számítható lenne vmennyire, meg mondjuk egy 50ekm -t azért hibamentesen elmenne mielőtt bármihez hozzá kell nyúlni.


Néztem még a b7 passatokat is de azok túl drágák, azért, hogy ellopják vagy összetörjék az utcán. Szerintem egy 1.5-2 milla körüli autó az ami pont optimális. Nem vészesen drága de már jó és kényelmes.

2016. febr. 16. 11:34
 4/4 anonim ***** válasza:
A b5 tényleg nem szép de tartós, csak passatok érdekelnek ? 2 millió forintért van más autó is :) Totalcaron nézd meg az autós népitéletet, akik azt irták hogy 150-200 ezer km-.t használták és nézd meg a véleményeket, hibalistákat. Mindig ugyan azok.
2016. febr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!