Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért mindig a swiftet szidják...

Kisvuk29 kérdése:

Miért mindig a swiftet szidják ha biztonságról van szó?

Figyelt kérdés

Nézegettem youtube-on NCAP-es törésteszteket és egy 97-es Audi A4 is megszenvedi a becsapódást ( https://www.youtube.com/watch?v=alle3aasrw8) B oszlop előtt abban sem tűnik életbiztosításnak utazni...

Meg ott van pl a 3-as Golf

( https://www.youtube.com/watch?v=gAF_0OvLGaE)

Van az a mondás hogy aki autót vezet fél lábbal sírban féllel meg a börtönben van

De ezt a síros dolgot annyira átviszik swiftre

Persze igaz hogy nem erős a kasztni de arra senki nem gondol hogy mikor konstrukció?

Valamelyik nap egyik oldalon is tanácsot kértek hogy "autó kéne 400é" de swift nem kell neki...

Én ezt annyira nem értem

Nekem arra hogy elvigyen minden nap oda ahova kell 300-ért nem is lehetne jobb az 5 literes fogyasztás meg csak ráadás

Valaki aki nem márka fanatikus semmilyen irányba sem segítene ezt megérteni? :)



2016. febr. 14. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, ilyen idős autóknál nem kell csodákat várni törésbiztonság terén, egyébként a régi Swift sem törik rosszabbul mint hasonló méretű kortársai. Persze ettől függetlenül tény, hogy rendesen össze tud csuklani esetleges ütközésnél, de mégis mit várunk?
2016. febr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

Tudod magyar mentalítás... egy elkezdi a többi szajkózza.

Ugyanazt hozza mint a kor és kategóriatársai.

2016. febr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Swift az nagyon is jó még. Most nézegettem pl a Fiat Seicento-t meg a puntót. Na az nem semmi
2016. febr. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!