Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót válasszam?

Melyik autót válasszam?

Figyelt kérdés

Nagy dilemmában vagyok, 2 autó közül kellene választanom:

-1)

Škoda Fabia 1.9 TDI, 74 kW

év: 2001

174 000 km

Németországból behozva

Szűrők és olaj nemrég cserélve

ár: 2500 euro


-2)

Škoda Fabia 1.4 MPi 44kW

év: 2001

130 000 km

itt azt írja, hogy nemrég volt nagy szerviz 900 euróért

ár: 2400 euro


Tudom, hogy ez így nagyon kevés adat, de többet nem nagyon tudok, s annyira nem is értek hozzá :/ Ti melyiket választanátok és miért?



2016. febr. 14. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik dízel másik benzin. És az elsőt venném, mert a másik elég gyengécske.
2016. febr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Fabiát :D a dízelt. Hidd el 44kW-al nem mégy semmire nekem a Szuzám 50kW-os és az is gyengus, nem is beszélve a 37kW-os Fiestámról.... csak kizárólag városba használom...
2016. febr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég ritka a első ilyen paraméterekkel, Te leszel a legmenőbb Fábiás a környéken. :D 1-et se találtam 74kW-osan a piacon...
2016. febr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ismerősnek pont olyan fábiája van, mint a második amit írsz

de abba légkondi is van

aztmondja, hogy eléggé erőtlen, de légkondi nélkül városban elmegy, autópályán is tud menni vele konstans 120-130at, dehát dinamizmusról szó sincs


légkondival pedig fájdalmas

de muterjának megfelel, ő amúgy is óvatos sofőr

2016. febr. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 vatafak ***** válasza:
érdekes hogy mindig , minden használt autót frissen szervizelten adnak :P majd akkor hiszek nekik ha ló legel a sírjukon. a dízel sokkal jobban megy és valszeg jobb a felszereltsége is, de drágább a szervizelése, neked kell döntened h megéri-e a 'jobban menésért'
2016. febr. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mire kell a kocsi, ha napi 10 kilómétert mész és bevásárlós autó akkor jó a benzines, plusz a dieselt azzal kicsinálnád. HA napi 100 kilómétert ingázol, előzni kell stb akkor csak a dieseles jöhet szóba.
2016. febr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KÁ ügynök00 ***** válasza:
-2
2016. márc. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!