Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti hogy döntenétek?

Ti hogy döntenétek?

Figyelt kérdés

Eljött az ideje az autó váltásnak eddig két modell nyerte el s tetszésemet. A feltétel az volt hogy elegáns legyen, tágas brlülről illetve legyen ereje is és megjelenése.

A két modell:

Az első: Volswagen Passat Megrendelésre 2.0Tfsi 280le ez új de elég sokba fáj ahoz képest hogy "csak" Volkswagen.


A második: Audi A7 2012 ennek a kinézete fogott meg, természetesen Teljes felszereltség ez is 3.0Tfsi motorral.


Még annyi,hogy a kocsit kb. 65% Városban illetve 35%-ban Városon kívűl használnám.

Esetleg ajánlhattok mást is. A nagyon max Keret 18 Millió Ft.


A válaszokat előre is köszönöm.



2016. febr. 19. 18:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Húha, én is dilemmában lennék. Az a helyzet, hogy ennyi pénzért csak új autót szabadna venni. De nem biztos, hogy az a túlhúzott 2.0 TFSI a Passatban olyan nagy vétel lenne. Úgy tudom, a 3.0 TFSI sokkal stabilabb motor, és azért egy A7-es gyönyörű szép, karakteres autó, főleg egy Passat mellett, az értéktartása is sokkal jobb. Mivel benzinest nézel, jó eséllyel kaphatsz A7-est kevés km-mel is, a gazdagok veszik az ilyet 2-dik, 3-dik autónak is, nem lehetetlen az alacsony futás. Én az A7-re szavazok, vagy egy titkos tipp az S7 :D Ha már úgyis ennyit adsz érte, az sem sokkal eszik többet.
2016. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!