Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Erről a Polo-ról mik a vélemén...

Erről a Polo-ról mik a vélemények?

Figyelt kérdés

Igazából csak városban használnám nagyrészt, ezért bejön, hogy nem olyan nagy hajó, mégis csak könnyebb vele parkolni, manőverezni.

Viszont ennek ellenére olyat szeretnék, amibe elférek kényelmesen, elég nagy a beltér. Illetve, hogy ha városon kívül kell menni, akkor sem erőlködik nagyon, lejtőkön nem akar hanyatt esni...

Ezek viszont csak 75 lóerősek, ahogy látom, az meg elsőre nem tűnik túl soknak....



2016. febr. 25. 14:48
 1/4 A kérdező kommentje:

Lemaradt a lényeg, erről a szériáról lenne szó :


[link]

2016. febr. 25. 14:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Maga az autó jó választás, de városba dízelmotor nem a tartósság titka.
2016. febr. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó választás lenne, bár mondjuk egyet értek az előttem válaszolóval hogy azért városban előnyösebb a benzines. Például mint ezek:

[link]


[link]

2016. febr. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszina válaszokat !


Nem ragaszkodom a dízelhez, cdak épp azt az autót nézegettem, amikor a kérdés felmerült bennem.

A TSI motorok egy ideje csábítanak, de pár ember beültette a bogarat a fülembe, hogy nem túl tartós konstrukció... Mennyire kell félni a TSI motoroktól ?

2016. febr. 26. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!