Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót érdemes venni...

Milyen autót érdemes venni ezek közül?

Figyelt kérdés
Olyan autot szeretnék venni,viszonylag elfogadható áron, ami azért műszakilag megbizható, még ha idősebb akkor is. Suzuki Liana 1,3 GL, Mazda 323 F 1,8 Gt vagy F 1,6 Sportive, Honda Civic 1,4i LS, vagy régebbi Honda jazz, amiket néztem mind 2002- 2005 évjárat közötttiek kb. A mazda és a honda az ami nagyon tetszik. Németországból behozott auto lesz, ismerősöm ezzel foglalkozik. Vélemények?
2016. febr. 27. 07:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindegyik elég jó szerkezet, a rozsdára kell figyelni.
2016. febr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem írják: jó autók, de a rozsdára figyelj!
2016. febr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyen sorrendbe venném -honda-mazda- suzuki, azért a hondát irom előre mert a 323-sok nagyon tudnak rozsdásodni, plusz miután irtad külfödlről lesz behozva, nem tudom mennyit jársz németországba vagy ausztriában ,de hoszabb is a tél bizonyos részeken, plusz nagyon sózzák az utakat, szó szerint fehérlenek az autók, egyenes következménye a rozsdásodásnak. A hondak kevésbé rozsdásodnak szerintem. Egyébként mind a 3 jó választás :)
2016. márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!