Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok magas üléspozíciójú...

Tudnátok magas üléspozíciójú autótípusokat nekem ajánlani?

Figyelt kérdés

Olyan személygépjármű típusokat várnék, amelyekbe az üléspozíció hasonló mint pl. az Ignis-ben. Tehát magasabb üléspozíciójú atomtípusok érdekelnének (természetesen nem teherautóra, kamionra, traktora, furgonra és egyéb haszongépjárművekre gondolok, hanem személygépkocsikra).

Hogy az elképzelésemhez minél pontosabb típusokat tudjatok ajánlani, ezért olyan verdákat várnék, amik beleférnének az 1,5-1,8mFt-os keretbe. Tehát pl. Audi Q7, BMW X5 vagy Honda CR-V-t ne nagyon ajánljatok, mivel ezek nem férnek bele a keretbe :)


2016. febr. 27. 23:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Az 1,5-1,8mFt-os keretbe is beleférhet sok típus, de legalább annyi ki is esik.


SUV-ok, egyterűk között érdemes nézelődni, a Suzuki Wagon R és az Ignis a kivétel.

Teljesség igénye nélkül:

- Opel Zafira

- Renault Schenic

- Ford C-Max

- Ford Galaxy

- Volkswagen Sharan

- Citroen C4 Picasso


Terepjáró-kinézetű verdákat nem is írok, ott azért lentebb kell engedni a lécet, nagyon divatba jöttek azok a gépek másfél millióért bevallottan nem kevés futásteljesítmények vannak az ajánlatok között.

2016. febr. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Dacia Logan.

En mikor megvettem az volt az erzesem hogy kisparna van alattam az ulesen.

2016. febr. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Toyota Corolla Verso

Peugeot Partner/Citroen Berlingo

Opel Zafira

2016. febr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

5 ajtós Fiat Stilo. Amikor megkaptam szolgálati kocsinak, azt hittem, hogy olyan lesz, mint a sajátom, azaz kinyítom az ajtót és beülök a padlóra. Nem így volt, alapból magasabb volt, sőt, az ülést lehetett állítani felfelé, szóval tök jó érzés volt az egész, viszont a kocsi nem volt instabil, nagyon feküdte az utat.


Amúgy ajánlom még a Hyundai Matrixot, remélem jól emlékszem a nevére.

2016. febr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket, a legtöbb típus én is ismerem, de van köztük egy-kettő amit nem ismertem.

Én még találtam pár tipust, mint pl. a Mazda 5, illetve Renault Avantime-t.

2016. febr. 29. 19:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Az Avantime-t gyorsan felejtsd el :)
2016. febr. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Természetesen első körben megpróbálok begyűjteni minél több típust ami szóba jöhet, majd utána kezdődik a tényleges szelektálás, utánaolvasás, megtekintés, és végül a kiválasztás. Tehát nem biztos hogy az Avantime-ot fogom választani, sőt egyre inkább két márka:Toyota Corolla Verso-ra illetve a Ford C-Max-ra szűkül a kör a megnevezett verdák közül.
2016. márc. 2. 19:57
 8/8 elistvan ***** válasza:
Ford Fusion
2017. jún. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!