Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada Vesta újan vagy egy...

Lada Vesta újan vagy egy használt Opel Astra H?

Figyelt kérdés
Ti melyiket választanátok?
2016. febr. 28. 12:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
Láttál már egy darab eladó új Lada Vestát? Még nem is forgalmazzák nálunk...
2016. febr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés..
2016. febr. 28. 13:07
 3/18 anonim ***** válasza:
45%
Inkább a használt H Astra.
2016. febr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen csakis az új Lada.

Megnézed a szalonban a változatokat, és felveszik a rendelést. Pár hét, és megérkeznek.


...és mint tudod,van automata változat is...

2016. febr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

[link]


ajánlom...

2016. febr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%
Astra H, főleg egy jobban felszerelt, űrhajó szerintem a Vesta mellett. De mint tudjuk, legjobb autó az új autó.
2016. febr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%

Tudom, hogy nem ez volt a kérdés. Lehet én perverz vagyok,de nem vennék úgy autót, hogy még nem is láttam csak képen. A lada.hu szerint a kínálatban sincs még Vesta, persze biztos lehet rendelni ( ha már megvan minden engedélye az uniós forgalomba helyezéshez )..


Nálam fontos szempont autó vásárláshoz, hogy számomra szép és/vagy praktikus legyen a kocsi ( felhasználástól függően) és legyen kényelmes. Ezt utóbbi csak akkor derül ki, ha beleülök, megyek fele... Az is lehet, hogy a Vesta egy kényelmetlen retek lesz tele gagyi műanyaggal. Nem tudom én sem, te sem, de lehet. Na most 2,5 millát kidobni egy zsákbamacskára, hát az vagy bejön vagy nem. Ennyire én nem vagyok vállalkozó szellemű. :D


Hogy ne csak offoljak:

én gyártótól függetlenül nem vennék magamnak 75 és 160 lovas 1.6 benzint, így nálam a Vesta kiesett. :D

2016. febr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
2016. febr. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
41%
Csakis az Astra. Lada ingyen se kéne, maximum eladnám.
2016. febr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%

Rögtön úgy kezdeném, hogy imádom a Ladákat. A mainapig van egy közel gyári állapotú "klasszik" 2101-esem hobbiautóként. És figyelemmel kísérek minden cikket a a mai Ladákkal kapcsolatban is.


De ha e kettő közül kéne választani, egyértelműen H Astra! A Vesta tele van gagyi sorjás műanyagokkal. Minden műszaki megoldáson, pl akár csak egy kapcsolón is látszik, hogy a lehető legolcsóbb megoldásra törekedtek.

A H Astra ezzel szemben tényleg egy hi-tech űrtechnika. Sokkal kényelmesebb, fejlettebb, igényesebb műszaki megoldások vannak benne, annak ellenére, hogy régebbi konstrukció. Annyi pénzből, ammennyiből egy fapados Vestát veszel újonnan, Astrából kapsz egy fűthető bőr ülésest, navigációval, tolatóradarral, 8 légzsákkal, kanyarkövető xenon fényszóróval, guminyomásmérő rendszerrel, "heremasszírozóval"...

Úgyhogy szerintem nem kérdés, hogy H Astra!

2016. febr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!