Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra H vagy a Fiat...

Opel Astra H vagy a Fiat Grande Punto szebb autó?

Figyelt kérdés

Ez a két autó tetszik jelenleg nagyon, esetleg még a Corsa D.

Melyik autó a megbízhatóbb? Melyiket, milyen felszereltséggel érdemesebb használtan megvenni? Tudtok ezekhez hasonlóan jó autót?



2015. ápr. 5. 15:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3 fszabály, akkor inkább az opel, a felszereltséget meg neked kell tudni:/
2015. ápr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Grande Punto szebb ez egyértelmű..

Ha dízelt választasz tök8, mert mindben ugyanaz az 1.3 1.9 Fiat Multijet motor van. Benzinesben lehetnek eltérések.

2015. ápr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

GP tulaj vagyok, tehát a GP a szebb.. :)

Az enyém eléggé jól felszerelt, 6 légzsák, digit klíma, kartámasz, deréktámasz. Bár a motor az csak egy szög egyszerű 1.4-es 8 szelepes, de eddig (8 éves) semmi komoly gond nem volt vele, minden működik. A legmeglepőbb az volt hogy a légszűrőház szétnyílt a toldásnál, de meg tudtam oldani házilag. A váltó egy picit izzadja az olajat, de évente egyszer utánatöltök egy decilitert és annyi. Megy, keveset fogyaszt és csendes is ahhoz képest hogy csak egy kis autó. Az Opel Astra H (öcsémnek volt) az nekem túl komor és rideg belül meg a dízel motor ami volt benne (1,7 CDTI) nem egy harmonikus teljesítményleadású gép és még a hangja is ronda.

2015. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy 350 Forintos szimeringet kell kicserélni a váltó tetején és akkor nem fogja izzadni.
2015. ápr. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kicseréltettem. Ugyanolyan...
2015. ápr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom, nekem fasza lett. :)
2015. ápr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Koaxk Ábel ***** válasza:

Én utálom az Opel-eket szerintem iszonyat jellegtelen autókat gyárt, viszont ebben az összehasonlításban inkább az Opelra szavazok, abban százszor több fantázia van.


A Grande Punto-tól kb röhöhő görcsöt kapok mert egyből a szegény ember Aston Marinja ugrik be.


Ne értsetek félre, én sem vagyok gazdag, de a Fiat-nak ez a koppintása szerintem szánalmas lett. Akkor már inkább Suzuki Swift...

2015. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Koaxk Ábel ***** válasza:
javítok: Aston Martin-ra gondoltam ;)
2015. ápr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A Grande Punto szerintem egy pofás, stílusos autó, egyértelműen ez a legszebb a felsorolásban.
2015. ápr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aston Martin, hápersze.., véletlenül se Maserati (ami FIAT tulajdon) ugye?
2015. ápr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!