Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Talált már valaki használható...

Boseman kérdése:

Talált már valaki használható kötelező biztosítás kalkulátort? csak 1-2 autónak akarom megnézni, hogy kb mennyibe kerülne.

Figyelt kérdés
Én már megnéztem jópárat, de a rendszám ,forgalmi engedély számát, tulajdonosi adatokat kérnek , jóformán csak vizelet mintát nem.

2016. febr. 28. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Netrisk-et nézted?

Ha jól emlékszem, akkor elég a rendszám (meg ami pl hahu-n fent van adat). Végig kitöltöd az adatokat, aztán megkapod, hogy melyik biztosítónál mennyi a kötelező.

(2 éve én is így csináltam kocsivétel előtt).

2016. febr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Én már megnéztem jópárat, de a rendszám ,forgalmi engedély számát, tulajdonosi adatokat kérnek , jóformán csak vizelet mintát nem."


Nos ez azért van, mert a KGFB mértéke egy halom dologtól függően változik. Ilyen többek között a lakhely, az életkor, a bonus-malus besorolás, az autó teljesítménye és felhasználási módja.

Igen a Netrisk pl. tökéletes. A rendszám helyett tökéletes az ABC-123 a forgalmi száma nem kell. A többi kérdést pedig értelmezni kell, egy csomót ki lehet hagyni, egy másik halom pedig a kedvezményekhez kell.


Adhatsz meg kamu adatokat, aztán majd sírsz, mint pár napja az egyik kérdező, hogy miért lett 3x annyi a biztosítás, mint amit kalkulált!

2016. febr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!