Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 4 1.9 TDI első autónak...

Golf 4 1.9 TDI első autónak jó lesz?

Figyelt kérdés

Tisztáznunk kell, hogy ilyen autón tanultam, 130 lovas változaton, illetve hogy jó lenne a dízel mivel sokat hajtanám.


Ami érdekel igazából, hogy milyen fenntartási költségei lennének, illetve azok mekkorák, illetve ilyenek.


2016. febr. 29. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy hajtanád, de letöbbet hidegen városban menne vagy országúton/pályán?


Ha egy jól karbantartottat veszel akkor ami a legdrágább költséged lehet az a kettőstömegű lendkerék

2016. febr. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1 - meg persze a PD elem.

A kérdésre reagálva, én is gondolkoztam 4-es Golfon. Tetszik, meg minden, de jelenleg nincs szükségem autóra, illetve a PD ára kicsit elrettentő.

2016. febr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

pd elem: jó olaj kell és nem kannás gázolaj -> eredmény: nem kell cserélni csak a tömítést(mert elöregedik)


ha a pd drága, akkor a CR mi?

2016. febr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A PD és a CR is drága, de most nem ez a kérdés.

Mivel egy használt autóról van szó, honnan tudod, hogy az előző nem étolajjal hígított ukrán gázolajat tankolt?

Még épp bírja, megy vele 1500km-t és bumm. 4 PD elem csere...

Persze ez egy szélsőséges eset, lehet tényleg jófajta gázolajat tankolt és nincs vele gond.

2016. febr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Golf 4 1.9 TDI első autónak jó lesz?"


Jó lesz. De a kötelező biztosítás összege nem fog tetszeni.

2016. febr. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"állapotot veszünk" azért látszik ha valaki adott az autójára

4pd elem pedig egyszerre úgysem megyen tönkre, nekem eddig csak 1 rugót kellett benne felújítani 320e km-nél köszöni szépen hibátlanul teszi a dolgát gyári kuplung és lendkerékkel.

2016. febr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első autónak is tökéletes, meg amúgy is.

És megjegyezném, hogy a PD-ket olcsóbban lehet szerelni, vagy cserélni, mint a CR befecskendezőket.

2016. febr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!