Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2-2,2 millióig a legjobb...

2-2,2 millióig a legjobb választás? Autó!

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!


Sokat böngészem a gyakorit , fórumokat olvastam de nem tudok dönteni.

Keresem azt az autót ( 2 - max 2,2 millióig) ami ebben az árfekvésben a legjobb választás!

Nem kell , hogy nagy legyen , viszont takarékos. Évi 5 - 10 ezer km t mennék vele

Lehetőleg ne keljen havonta szervízbe hordani( tudom ezt lehetetlen kiszámítani), tehát megbízhatóság .

Ne legyen idősebb 5 - 6 évnél.

Kis motor 1.2 - 1.6 ig. elég lenne.

Szerintetek ilyen feltételek mellett , mi "a kategória titkos ásza"?


2016. febr. 29. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Suzuki Swift.Én már a másodikat nyúzom, csak olajcseréből áll a szerviz.Ennyiből fiatalt kapsz.
2016. febr. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Keress a legújabb Swiftből egy 4-5 éves példányt.
2016. febr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyiért 2010-11-es H Astrát vehetsz. Pesti forgalomban nem takarékos, de egyébként igen, és van benne anyag is, jól megépített autó.
2016. febr. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan fel eve vettunk autot, hasonlo volt a keret. Egy 1.4 alapmotoros 6. szerias Golf lett a valasztas, mert veletlenul a legelso auto amit megneztunk, rendben is volt. Amiket meg neztunk: Kia Cee'd, Vw Polo, Seat Ibiza, Hyundai i30, Honda Civic. Jo par honapik olvastam forumokat, szaksajtot, ezekrol altalaban jokat irtak.
2016. febr. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!