Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel lehet a legkönnyebben...

Mivel lehet a legkönnyebben kiszedni egy főtengely szimeringet a helyéről?

Figyelt kérdés
2016. febr. 29. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
ha kinyögöd miből, talán kapsz választ is...
2016. febr. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát, volt már egy olyan kérdésem, csak arra nem válaszolt senki. Egy Minarelli AM6 blokkból kellene kiszedni. De a szimeringek ugyanolyan funkciót töltenek be más motorokban is, formára is azonosak, csak méretben térnek el, ezért merészeltem általánosságban kérdezni, hogy hátha van valakinek egy jó ötlete rá.
2016. febr. 29. 21:03
 3/6 anonim ***** válasza:

főtengely szimering nem csak kismotorban van, hanem autókban is, amit kibányászni nem feltétlenül olyan 5 perces művelet, mint egy ilyen kismotor esetén...


leengeded az olajat meg a vizet, leszeded a dekniket, egyik oldalról a gyújtást, másikról a fogaskereket, aztán csavarhúzóval kifeszegeted a szimeringet, egy megfelelő átmérőjű csővel vagy krovafejjel és kalapáccsal óvatosan bekocogtatod a helyére az újat, aztán mindent vissza, ahogy volt, és kész... olajat vissza már ne töltsd

2016. márc. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csavarhúzóval nem fogok szétbarmolni mindent? Videókon láttam, hogy nagyon kicsi a hely ott.
2016. márc. 2. 11:24
 5/6 anonim ***** válasza:
laposfejű csavarhúzót simán benyomod a szimering és a főtengely közé, aztán kifeszegeted, beba**na, ha a csavarhúzóval meg tudnád sérteni a főtengelyt...
2016. márc. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a segítséget.
2016. márc. 2. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!