Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Zárlat vagy biztositék vagy...

Fibbrizzo kérdése:

Zárlat vagy biztositék vagy más hiba?

Figyelt kérdés
REnault clio 2 van ,fél éve vettem nemrég volt olyan gondom vele reggel munkábol haza inditáskor játszotta el hogy az index beadta a kulcsot ,gyujtás be és ugy jo de ha elindult leált ,kb a 8 elinditásra javult meg ,Most kb 3 hete utánnna tegnap se index se központi zár se ablak emelö semmi se jo ,a belsö világitás se kapcsol ki,ugye azt se érzékeli ha az ajtok becsukodnak ,egyszer kétszer az index elindul de csak ha gyujtást adok neki ha a motor indul megáll azt kattanik eggyet valami ,fogalmam sincs hol mit keressek de szerelöhöz se tudom vinni mert irányjelzö nélkül hogy közlekedjek,
2016. márc. 1. 16:12
 1/8 A kérdező kommentje:
és minden biztositékot kicseréltem hátha ott ment tönkre valami
2016. márc. 1. 16:23
 2/8 anonim ***** válasza:

"egyszer kétszer az index elindul de csak ha gyujtást adok neki"


Igen, az index csak gyújtáson működik.


"szerelöhöz se tudom vinni mert irányjelzö nélkül hogy közlekedjek,"


Pedig le van írva a KRESZ-ben, hogyan kell közlekedni irányjelző nélkül.

2016. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"a belsö világitás se kapcsol ki,ugye azt se érzékeli ha az ajtok becsukodnak"


A belső világítás nem kapcsol ki rögtön ajtócsukás után, mint a Trabanton, hanem időzítve kapcsol le, vagy akkor ha bezárod az ajtót távirányítóval.

Az ajtócsukást a műszerfali visszajelzőn láthatod ha nem működik.

Akkor se kapcsol le a belső világítás, ha valamelyik kapcsolón be van kapcsolva. Pl. a tükörnél, vagy hátul, esetleg a csomagtartóban.


Elakadásjelző működik?

2016. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ezek nem müködnek .központi zár ,ablak emelö elakadásjelzö ,hozzáteszem gyujtásrol müködik mind ,de amit elindul a motor ezek nem müködnek .
2016. márc. 1. 19:29
 5/8 anonim ***** válasza:
ez már nem házi bütyköléses kategória! Vidd szerelőhöz!
2016. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
vinném ha müködne rajta bármi is ,
2016. márc. 2. 12:28
 7/8 anonim ***** válasza:
be kell vontatni, ha be indul akkor óvatosan be mégy vele tedd az ablakodba hátra az elakadás jelző 3 szöget!
2016. márc. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mi volt a baja? nekem is ugyanezek a problemaim vannak
2023. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!