Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvezetésből megyek vizsgázn...

Autóvezetésből megyek vizsgázni 2 hét múlva Egerbe. Szerintetek hogyan készüljek?

Figyelt kérdés

Ma az oktatóm biztatott, azt mondta sikerülni fog. A parkolások mennek, vezetéssel nincs probléma. Mégis félek, mivel rengeteg barátom van, akiket megbuktattak 1x 2x 3x, van olyan is akinek hatodjára lett meg, pedig állításuk szerint tudtak vezetni.

Ti hogyan készültetek a forgalmira?



2016. márc. 4. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Ápolt köröm,halvány szájfény, feszes blúz, mély dekoltázs, rövid szoknya, fehér bugyi,lapos cipő...és..baromi jó parfőm..

ez mind megvan, biztos a siker.

Ha pasi vagy, akkor tökmindegy.

2016. márc. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondta az oktatóm hogy menni fog és ment is.

De természetes, hogy izgulsz.

esetleg gyakorolhatsz mondjuk fateroddal egy parkolóban tolatgatni még vagy beállni parkolóhelyre. Az nem árt még akkor sem ha az autó más.

2016. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első:

Lány vagyok amúgy:D

De ahogy leírtad, el tudom képzelni ahogyan egy pasi olvassa és vizsga előtti este az anyja/nővére szobájában túrja elő a miniruhát meg a szájfényt :D

Egyébként köszi Nektek a választ :)

2016. márc. 5. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Örülök hogy van humorod. Akinek humora van, annak mindene van.


sok sikert.

2016. márc. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Holnap megyek, 10-töl lesz a vizsga, elötte 9-töl vezetek:)

Drukkoljatok, remélem menni fog :)

2016. márc. 20. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!