Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez lehetséges? Olajcsere után...

Ez lehetséges? Olajcsere után átváltozott az autóm.

Figyelt kérdés
Nem tudom mi történik az autómmal. A napokban olajcserére vittem és érdekes dologként vettem észre , hogy a rádió állomásai utána elállítódtak, illetve a gyújtás adáskor szokásos egy " pittyenés" megszűnt. Közve van az olaj

2016. márc. 5. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Az akkumulátort nem vették ki? Mert ha igen akkor valószínűleg ez okozza a "hibát".
2016. márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hehe. Szokásos téma. "Ide csak egy olajcsere lesz." Aztán két hét múlva mész vissza, hogy az eddig hibátlan kocsidon előjött egy új hiba, aztán rá egy hónapra megint. Tudják a szerelők, hogy mihez kell hozzányúlni, hogy ne tudj nyugodtan aludni.
2016. márc. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Arról nem beszélve hoy nem olyan olajat öntöttek bele és még csak nem is azt a márkát fizettem meg amit beletettek... drágábbat fizettem olcsóbb ment bele..

akksi nem lett kivéve

2016. márc. 7. 21:01
 4/4 veterán vas ***** válasza:
48%

Nem ott van a rádióállomások, nem pittyen a gyújtás, más olaj van benne.......

Lehet hogy nem is a Te autód?

Talán nem is Te vagy????

2016. márc. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!