Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Folyamatosan világít a távolsá...

Folyamatosan világít a távolsági fényszóró . Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Tegnap megálltam az autóval, lekapcsoltam a távolsági fényszórót, majd a visszajelző hirtelen vissza kapcsolt. Azóta ha fel kapcsolom a világítás egyből távolsági világít . Nem külön a távolsági, hanem együtt a tompitottal . Mintha folyamatosan húznám a kart magam felé. A fénykürt működik, szóval ,,villogni" tudok . Mi lehet a baj ?
2016. márc. 6. 08:25
 1/2 szántóvető ***** válasza:
megolvadhatott a kapcsolókarnak a belső része és összeérnek a fém érintkezők.ez akkor gyakori ha erősebb az izzó a gyárinál és nincs külön berelézve a világítás.szóval itt keresd a hibát első körben.
2016. márc. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én azért megnézném azt az izzó foglalatot is, bár szerintem is inkább kapcsoló lesz. H4-es lámpát nem célszerű üzemszerűen így használni, mert hamar kiég, és tönkreteheti a foncsort. Bár azt nem tudjuk, hogy milyenről van szó.
2016. márc. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!