Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nemgyújt az autó?! Tobbi lent.

Khhmkhhm kérdése:

Nemgyújt az autó?! Tobbi lent.

Figyelt kérdés
1napja azt csinalta az auto,ha leallitottam es utana inditani akartam,hogy nemindult (nemszivta a benzint)..megutottem a benzinpumpat es azutan beindult..Hazajottem kicsereltem ..De nemmukodik meg mindig.. Mi lehet a hibaja benzin pumpan kivul? 4kabel megy a pumpara.(-/+ es az uzemanyag visszajelzo +/- Ha jol tudom)..Valakinek valami otlete?? Opel Omega B 2.5 95 benzin

2016. márc. 12. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Vezeték a benzinpumpára el szokott törni. Nézd végig.
2016. márc. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
van 4 vezetek... 2vastag es 2vekony. a vekony,ha joltudom akkor csak a mutatohoz megy, a vastag pedig a pumpat mukodteti. a vekonyra ramerve - /+ van 11,47V... de ha a vastagot merem ott 0V (nincs aram)..de ha ugy csinalom hogy a vekony - polusat es a vastag + polusat merem ekozott van ugyan ugy 11,47V..Mit kellene akkor es hogy ellenoriznem?
2016. márc. 12. 17:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne mérd, ellenőrizd a vezetéket, nincs e megtörve valahol.
2016. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amugy ha indítózol (vagy valaki más) Akkor kéne mérned a két vastagon a 12V-ot.

Ha semmi akkor:

- főtengely jeladó

- vezetékszakadás

lehetnek hibák

De mivel te azt írtad, hogy ütögetésre beindult az inkább szakadás.

2016. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
aha szoval csak akkor kellene 12V nek lennie a 2vastagon,ha inditanam az autot? Eddig ugy mertem ,hogy gyujtason hagytam. Ma megprobalom meg igy,ha nemsikerul akkor holnap elviszem szerelohoz.
2016. márc. 13. 07:51
 6/8 A kérdező kommentje:
Lemertem, a vastag kabelon ,ha inditozok akkor 7,4V van.
2016. márc. 13. 10:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Ott meg kéne lenni a 12-nek.

Még mindig gyanús a vezetékezés,

rosszabb esetben motorvezérlő.

De vidd át szerelőhőz szerintem is.

Megtetted amit lehetett.

2016. márc. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kiderult ..a pumpa a rossz :)) valamikor megy valamikor nem,...es amit vettem masik pumpat az pedig nemis mukodik. Tehat pumpa csere DE most ujat veszek:) koszonom
2016. márc. 13. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!