Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lada Niva vagy Toyota Hilux...

Lada Niva vagy Toyota Hilux terepjáró képessége jobb?

Figyelt kérdés
Melyik bírja jobban a nehéz sáros terepet?
2016. márc. 13. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Niva jobb terepen. A hilux az pickup, arra törekednek nála, hogy országúton is jó legyen, ez pedig a terepjáró képességek rovására megy.
2016. márc. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csakis a niva
2016. márc. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nivát szokták mindig dicsőíteni, az az igazság, hogy jobb is, mert könnyű autó, és igénytelen. Nagy sárban pedig sokat számít a kis súly, mert ugye nem süllyed el olyan hamar. Viszont soha nem értettem hogy a Nivára miért olyan keskeny gumi kell, ugyanis régebben mikor offroadoztam, akkor volt hogy ki kellett csörlőzni a Nivát, mert elsüllyedt a sárban, szélesebb gumival szerintem ez nem történt volna meg.

A Hilux pedig (és a többi japán társa) szintén tökéletes ahhoz képest, hogy aszfalton is nagyon jól teljesítenek, terepen sem vallanak szégyent, általában itt is a súly szab határt, hamarabb elsüllyed a sárban, minthogy valahol ne bírjon felmenni.

2016. márc. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!