Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mostani autómat hogy lehet...

Mostani autómat hogy lehet újra cserélni ha hitel van rajta?

Figyelt kérdés
Van egy Matizom,ami decemberben lesz 6 éves. Tavaly októberbe vettük 5 év hitellel. Leszetnénk cserélni,hogyan "írják" át erről a hitelt a másik autóra? Anyukám a tulajdonosa,én az üzembentartója. Most a Budapest Autónál van hitelünk. 1 millért vettük így 5 évig 21.000 ft-jával törlesztem. Ha újat veszek,hogy lehet megcsinálni azt hogy ne nagyon legyen több a részletem? És szerintetek mennyiért számítanák be? Semmi baja,most fogom vizsgázatni. És ha beszámítjaá,akkor még kell,hogy legyen pluszba önerő? Légyszi segítsetek.
2008. szept. 21. 13:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Te most milyen jogon kritizálsz??? Engem egy idegen ne hülyézzen le. Egy millára visszafizetek 1,3 millát. Az annyira vészes??? Nem minden tud előteremteni ennyi pénzt kapásból. De neked ez biztos sikerült. És bocsi,hogy fel mertem tenni egy ilyen kérdést.
2008. szept. 26. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!