Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyorsabban megszerezhető-e A2...

Gyorsabban megszerezhető-e A2 jogosítvány, mint B kategóriás?

Figyelt kérdés

Sziasztok, A2 jogsit szeretnék elkezdeni Budapesten ( lehetőleg Budai oldalon). A procedúra gyorsaságáról érdeklődnék, hogy olyan túljelentkezés van-e a kevés oktatóra, mint B-nél?



Illetve iskolajavaslatokat örömmel fogadnék :)



2016. márc. 18. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Én másfél éve csináltam a B kategóriát akkor nem kellett várakozni, nem hiszm, hogy azóta ennyivel többen jelentkeztek volna. Egyébként valószínűleg nem kell oylan sokat várni, bár A-ra sincs sok oktató és azt ráadásul csak így tavasz-nyár-ősz trióban lehet csinálni, de azért valamennyivel valszínűleg rövidebb mint a B.
2016. márc. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A motoros jogsi sokkal gyorsabb mint a "B".

Én is tavaly csináltam meg az "A"-t és azét volt picit több mint 2 hónap, mert iszonyatosan megfáztam (megáztam egy vezetésen) és 2 hetet ki kellett hagynom.

Szóval, ha ügyes vagy akkor 5-6 hét alatt le lehet pörgetni, persze függ attól is, hogy van-e gyorsan vizsgaidőpont.

Én SOSJogsinál csináltam és megvoltam elégedve. Budai oldalon is van oktatás: [link] (én Zuglón mentem).

2016. márc. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Leginkább tavasz elején vagy nyár végén, nyáron azért sokkal többen mennek motorra is.
2016. márc. 21. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!