Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AZ olyan gumit ami a kopás...

AZ olyan gumit ami a kopás miatt ereszt meg tudjak javítani vulkanizálóban?

Figyelt kérdés
Csak annyira kellene helyrerakni, hogy tudjak vele hazajutni(50km)..
2016. márc. 18. 18:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mi az hogy kopás miatt ereszt?
2016. márc. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
A felülete annyira el van kopva, hogy valahol lett rá egy lyuk..
2016. márc. 18. 18:51
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem ezt egy gumis már nem javítja meg neked, hogy aztán kinyírj vele valakit.

De kb 2-3 ezerért ad egy másik gumit.

Vagy kérj kölcsön egy kereket arra a rövid időre.

Gondolom pótkereked sincs.

2016. márc. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Pótkerekem nincs, az sincs akitől kérjek :/

Az a gond, hogy én ma este haza kellett volna jussak vele, és itt kb. senkit sem ismerek..

2016. márc. 18. 19:03
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Annyira kopott?? Uhh....

Hát ha nagyon sürgős, meg tudják csinálni, de a gumisok sem szivesen tesznek fel ilyen gumit, baleset esetén az ő lelkén is szárad majd, hogy ilyen gumival elenged.

2016. márc. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%
egy gumi nem egyik percről a másikra kopik le szövetig... hogy a francba járhattál vele eddig? ennyire felelőtlen barom nem lehetsz, futófelület nélküli gumival jártál több ezer km óta??? hát beszarok... meg is érdemelted, hogy kilyukadjon, még szerencséd, hogy nem öltél meg senkit a hülyeségeddel!
2016. márc. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kérdezd a gumist, az a tuti.

Vagy egy gumist is keresel egyben aki neked ezt megcsinálja este 8kor?

2016. márc. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Mivel a guminak már annyi, beteszed kettesbe, és szépen alapjáraton hazagurulsz.

10 km/h átlagsebességgel éjjel egyre otthon vagy.


Ha közben annyira szétmálik a lapos gurulástól, hogy leszakad a felniről, akkor így jártál.


Ne is reménykedj éjszakai gumisban, helyben biztos nincs.

2016. márc. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#6 szerinted azért jártam úgy mert jó volt?Azért jártam úgy a gumival mert nem volt anyagi keretem újat venni és muszáj volt járnom az autóval...

Mindegy, ha mar kritizálsz akkor segíthettél volna is..

Van non-stop vulkanizáló, beviszem oda....

Aki próbált segiteni annak köszönöm!

2016. márc. 18. 20:27
 10/16 Koaxk Ábel ***** válasza:
90%

Nem akarom bántani a kérdezőt, mert előfordul úgy, hogy egy-két hónapban az embernek több a váratlan vagy várt kiadása.


Az viszont nagyfokú felelőtlenség, hogy láthatóan nem engedhet meg magának egy autót, de inkább kockáztat és egy rommá kopott gumival inkább autózik, egy ilyen gumi életveszélyes nem csak magára nézve, hanem a többi közlekedőre is. Sőt ha jobban belegondolok ha már gumira se futja, fékre és egyéb kopó alkatrészre vajon mennyi volt eddig fordítva?


Most biztos bunkó leszek, de aki egy autó legalább minimálisan szükséges fenntartási költségeit nem képes kigazdálkodni, annak egyszerűen nem való autó.

2016. márc. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!