Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi Suzuki Swiftben milyen...

Régi Suzuki Swiftben milyen üzemanyag keverék típust érdemes használni ami olcsóbb a benzinnél?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy bio etanolt is lehet beletenni? Éremes? Milyen árcsökkenésre számíthatok? Milyen arányban érdemes keverni a benzinnel?
2016. márc. 20. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én régen felesbe tankoltam, de az ára miatt már nem érdemes. Picit többet fogyaszt, hidegen nehezebben indul, amúgy nem rossz.
2016. márc. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy tisztán etanolt ne tegyél bele, csak felesbe. Amúgy átalakítható az autó tiszta bioetanolhoz is. Ha jól tudom 40-50 ezerből megoldható.
2016. márc. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mi próbáltuk tiszta etelonnal a húszéves szwiftet...le is térdelt az üzemanyagrendszer(is)
2016. márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ma már nem éri meg, legalábbis nincs akkora különbség közte. Amennyit meg nyersz a pénztárnál, azt a többletfogyasztás miatt el is veszted jóformán.
2016. márc. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jelenleg egy árban vannak. Ha felmegy a benzin újra 420 fölé, akkor meg fogja érni, csak addigra már az összues kút be fogja fejezni a forgalmazását.

Átalakító nélkül nem fogja szeretni tisztán, hidegindításnál lényegesen dúsabb keveréket kíván, mint benzinnel.

2016. márc. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!