Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 2005 Ssangyong Rexton 2.7...

A 2005 Ssangyong Rexton 2.7 dízelmotorral megbízható?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, hogy nekem külsőre kifejezetten tetszik ez a kocsi és még a márkája sem riaszt el, így elgondolkozom a vételén.

Mennyire megbízható?


Elég sok váltóhibás automata van fent, ennyire szar benne az automataváltó?


2016. márc. 20. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Ez a kérdés bennem is megfogalmazódott, pont ma délután. Szerintem valami szériahiba lehet a automatákkal. A dízel szerintem Merci konstrukció lehet, egyszer azt olvastam. Motor szerintem jó, kaszni nem annyira rohadós, váltó hát az ezek alapján problémás.
2016. márc. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BiTOPro97 ***** válasza:
Sokat nem tudok témában hozzátenni, de a motor MB licenc, sőt volt MB gyártósorról jön le. Még a 90-92 előtti elpusztíthatatlanokhoz nyúltak valamennyire hozzá.
2016. márc. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%

"Elég sok váltóhibás automata van fent, ennyire szar benne az automataváltó?"


Mercedes-Benz 722.6 típusú automata váltóval gyártják a Rextont. Elég hülye hibái vannak, amiket gondolom zsebbe nyúlós javítani. ( elektromos jelátviteli gondok, olajfolyás, lock-up hibák, nagy méretű járműveknél és terhelésnél hamar lekopnak a lamellák és ez csak teljes felújítással orvosolható ) .

A motor az echte Mercedes, szerintem kinézetre is pofás autó.

2016. márc. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Váltó miatt tuti kerülném, ha gond van vele az nem lesz két fillér, főleg az eredete miatt.
2016. márc. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!