Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Árpád híd pesti hídfő alatt...

Árpád híd pesti hídfő alatt még mindig van ingyenes parkoló? BKK honlapján már nincs fent P+R parkolóként.

Figyelt kérdés

2016. márc. 21. 03:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Teli is van mindig.
2016. márc. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A XIII. kerület nagy része fizetős, az ingyenes helyekre szerintem ne pályázz úgy, hogy 100%, hogy találsz. A Tesco-parkoló is fizetős lett, mert már oda sem lehetett beállni, ha vásárolni akartál, a sok irodista miatt. Szerintem parkolj le valahol kijjebb, ahol nem fizetős a körzet.
2016. márc. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak megerősíteni tudom, hogy a híd alatti kicsinyke parkoló akkor is mindig tele volt, amikor a kerületben még sehol nem kellett fizetni.

A Dózsától kifelé a Váci úthoz tartozó szervizúton ingyenes a parkolás, de csak korán reggel találsz helyet. Van egy szakasz, ahol jó széles a járda. Oda jó sokan fel szokták állni, de szabálytalan.

A maszek parkolóudvarok fizetősek, de kevesebbe kerül.

2016. márc. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!