Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Golf 7 első autónak? Mit...

VW Golf 7 első autónak? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Eljött az idő az első saját autónak és én egy VW Golf 7-re gondoltam.

2.0 Tsi motorral mivel városban is elég sokat használnám,És természetesen DSG váltóval,mivel nagyon sokan dícsérik és az autómatákat jobban szeretem. Eddig családi kocsinkkal vezettem,valamennyi gyakorlatom a vezetésben van mivel apám 28 éve sofőr elég jól kitanított szerintem. 19/F



2016. márc. 21. 18:22
 1/7 Mosqu!to ***** válasza:
54%

"valamennyi gyakorlatom a vezetésben van mivel apám 28 éve sofőr elég jól kitanított szerintem."


Ez szerintem kicsit sanszos, de így legyen!

Én amúgy kézi váltót javaslok, de édes mindegy! Sok sikert hozzá, összességében nem egy rossz autó! :)

2016. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ha van rá pénz, akkor igen.

A Golf nem nagy autó.


Viszont, szerintem kisebb motorral, esetleg dízellel.

2016. márc. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha tényleg jól vezetsz. Mert ha valaminek nekitolatsz vagy meghúzza valami az oldalát, azért nem érdemes olyat venni. Ha városban sokat használod, akkor nem értem, miért nem elég az 1.4 tsi, azok is nagyon jól mennek.
2016. márc. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1.4 bven elég lenne városra, 2.0 csak feleslegesen kajál többet.
2016. márc. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Ha ez tetszik, meg van rá pénzed, akkor mért érdekel, hogy más mit gondol róla? :)


Amúgy nem rossz autó.

2016. márc. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem király autó lenne, a 2.0 TSI-vel repül, a váltó pedig villámgyors. Szeretni fogod.
2016. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekunk golf6 van. 1.4 TSI 122LE. Megy mint az allat, szallni lehet vele. Boven tokeletes.
2016. márc. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!