Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet az autó késes...

Hogyan lehet az autó késes biztosíték tartójába új biztosítékot betenni ha a lyuk megvan gyárilag csak nincs benne érintkező? Azt az érintkezőt hogyan hívják és hol lehet olyat venni? Mini késes biztosítékról van szó!

Figyelt kérdés

2016. márc. 23. 12:36
 1/8 TheCruve ***** válasza:
Késes biztosíték foglalat.
2016. márc. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az oké van de nekem érintkező kell. annak is ez a neve.
2016. márc. 23. 13:23
 3/8 veterán vas ***** válasza:

Ha gyárilag nincsenek a b.táblába a villákat befogadó ellendarabok, akkor hozzátartozó kábel sincs. Ilyenkor egyszerűbb egy független biztosítékot beiktatni.

"biztosítéktartó gyorscsatlakozó" a neve. Előnye, hogy bárhol beiktathatod, nem kell elvinni a kábelt a b.táblához. Egyszerűen a legalkalmasabb helyen megvágod a kábelt. Háromféle méretben kapható, párszáz forintért.

2016. márc. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az van tudom, de én szeretem ha minden a helyén van és megvan az e ablak helye annak a biztosítéka megvan helyileg csak az érintkezők nincsenek mivel gyári az e ablak (másik felszereltségből átrakva a fapadosabba )is mindent elkövettem hogy gyárinak hasson már csak ez maradt.
2016. márc. 23. 14:03
 5/8 A kérdező kommentje:
A kábel nem lényeg megcsinálom hozzá férek a hátoldalához is csak az érintkezőket hogy hívják?
2016. márc. 23. 14:03
 6/8 veterán vas ***** válasza:
100%

...foglalat, hüvely, ellendarab, fészek, befogadó, kábelvég......akármi.

Ha már ennyire odavagy érte, akkor elballagsz a legelső villamossági boltba, és elmutogatod az eladónak. ;)


/legrosszabb esetben, egy használt b.táblából kioperálod/

2016. márc. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. márc. 23. 14:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy készítesz, csak kell valami alapanyagnak.
2016. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!