Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes megcsinálni az a2-es...

Érdemes megcsinálni az a2-es jogsit?

Figyelt kérdés
2 hónap múlva leszek 23. Itthon vagy egy gagyi kis piaggio liberty motor, azt szoktam hajtani ha mehetnékem van. Az első kérdésem az lenne, hogy így full ismeretlenül érdemes nekikezdeni egy rendes motorral, tehát megtanulni váltani, lábbal fékezni stb.? Mert ugye a robogóra ráülök húzom a gázt és annyi. Második kérdésem az, hogy kivárjam-e a 24-et és akkor rendes A kategória? Nagy gyilkos motorokat nem akarok hajtani, ha úgy alakul sem, nekem elég lenne a 35kw.
2016. márc. 25. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
De 50-es nem? Arra elég a B jogsi.
2016. márc. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen az 50-es, csak jó lenne valami komolyabb gép, mert ezzel max 40-50km-re merek elmenni. Néztem pl.: a suzuki gw250-et. Szóval szeretnék valami komolyabb motort, csak attól tartok, hogy elmegyek tanulni és nem fog menni mert annyira megszoktam a robogót.
2016. márc. 25. 17:37
 3/7 anonim ***** válasza:

1.kérdésre: érdemes. A robogó nagyon jó, de ha a sors úgy hozza, akkor szemed sem rebbenjen egy váltós motoron, vagy mopeden..

2.kérdésre:az élet sajátossága, ha akarod, ha nem, eljön a 24... akkor fuss neki a nagymotor kategóriának. Senki nem mondta, hogy disznó nagy motorokat kell vezetned, de az élet lehet, hogy rákényszerít...sosem kidobott befektetés a nagyjogsi.


Ma így gondolod, holnap esetleg másként. Emberből vagy, tehát természetes a hezitálásod.

Amit lehet, szerezz meg. Csak előnyödre válik.

2016. márc. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen ezekkel nem is vitatkozom, mert igaz állítások, de még mindig bennem van a félsz, hogy nem fog menni, mert errefelé sokan nyomták simsonnal és ugye nekik szinte semmi egy ilyen tanfolyam. Vagy ne parázzak, majd megtanulom?
2016. márc. 25. 18:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy érdemes vagy sem csak te döntheted el. Az nem gond ha megvan, de hogy szeretnéd-e kihasználni is?
2016. márc. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ha sikerülne, mindenképp használnám, lehet kellene szerezni egy simsont, gyakorolni, mert robogó "alappal" nemhiszem h 16 óra alatt megcsinálom.
2016. márc. 25. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Látom még a kérdésre nem nagyon kaptál választ! :)

Ha szeretsz motorozni, akkor csináld meg!!! :)

Én nem vagyok motoros (kamionos vagyok), de viszonylag sok géppel kellett már megbarátkoznom. Nem kell megijedni tőle, egy kis gyakorlás és menni fog.

Csak zárójelben megjegyezném, cirka 20 éve ifjú suhancként simán mentünk ezekkel földúton. :)

2016. márc. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!