Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alfa Romeo 166 Velemeny?...

Alfa Romeo 166 Velemeny? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Kineztem a fent emlitett kocsit 2000-res evjarat 3.0-as motorral. Erdemes ilyen autot venni? Mennyire jo vezetni, elso kereknek nem sok az a 200+ lo,hangja stb. stb. (Meg konkretan nincs meg, hogy kitol veszem csak maga a kocsi tetszik)

2016. márc. 26. 09:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem sok az a kb 230 ló az elsőkre.Persze ez nem sportkocsi hanem egy sportos luxus sedan.Fentartása drága.kb 2000-es kiadásokat nézel ami már 16-éves.Itt már bármi előjöhet.Ha talász egy normális állapotút és megveszed akkor első amit cserélj rajta az a vezérlés legyen.Az alfa v6-os motorok nagyon jó és kiforrott konstrukciók de a vezérlést időben kell cserélni mert egy kicsit alulméretezték és ha szakad a szíj akkor annyi a motornak.300-400 ezret tegyél félre az első szervizekre.Ha jót fogsz ki belőle és rendesen szervizeled akkor nagyon szeretni fogod.Nagyon jó vezetni.Fogyasztás alaphangon 11-12 liter.
2016. márc. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Tomcatters ***** válasza:
77%
#1 Válaszolót csak ismételni tudnám :) Lényeg.. mielőtt megveszed átnézetni egy ÁLTALAD kiválasztott szervizbe "kb20ezerft" megéri
2016. márc. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

"Erdemes ilyen autot venni?"


Egy Alfával kapcsolatban ha nálad felmerül ez a kérdés, akkor egyértelműen a NEM a válasz ami hasznos.


Ami kell egy Alfához: Elszántság, kitartás, fogékonyság az olasz dizájnra, jó nagy adag autób*ziság, egészséges exhibícionizmus, stabil egzisztencia, hozzáértő szerelő. Ha ezek közül valamelyik nincs meg, akkor nem a te autód.

2016. márc. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezek alapjan jo kocsi! Koszonom a valaszokat, megy a zold!
2016. márc. 26. 14:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Első autónak kicsit sok elsz szerintem, főleg azt nézve, hogy tuti kell költeni si rá.
2016. márc. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%

Én Alfa fan vagyok, szóval "kicsit" elfogult :) Elég sokat vezettem a típust, ugyan ezzel a 3000-es motorral, én imádtam. Nagyon jó érzés vezetni, nem csak az A-ból B-be kategória, élvezed amikor mész vele. Gondolom a menetstabilitását nem kell bemutatni.

Céges autó volt, de én használtam, Bécsben volt szervizeltetve, csak gyári alkatrészekkel engedtem, hogy dolgozzanak, utángyártott kizárva, 50 0000 km-enként vezérléscsere, 560 000 km-ig volt vezetve a szervízkönyv, aztán a főnök fia megkapta (leselejtezték), aki 2 hónap alatt lenullázta, hiába ügyeltem rá 560 000 km-en keresztül.

2016. márc. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 mogyi096 válasza:
16%
olasz autot nem szabad venni!! Nemet vagy japo,koreai!
2016. ápr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
mogyi096, te már csak tudod, hogy olasz autót nem szabad venni :) jók a német és japán, koreai autók, ez vitathatatlan, de azt valljuk be, hogy egy Alfa-t élvezet vezetni, míg egy sima német vagy japán autóba csak beülsz és mész vele, totál átlagos. Amelyik olasz autónak gazdája van, az soha nem hagy ott, sőt, nem produkál hibákat, max ami az útminőségből adódik.
2016. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
jah, mogyi, ne felejts majd el lepontozni
2016. ápr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mogyi096 válasza:
elo pelda,apamat ketszer hagyta cserben 2 kulonbozo alfa ;) ,ismerosom megvette 0 km-rel 50ezernel turbohiba,na szoval.. Bmw-t nem elvezet vezetni?:))))))))) probald ki ;)
2016. ápr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!