Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sokan miért beszélik tele a...

Sokan miért beszélik tele a nők fejét azzal, hogy nekik kicsi autó kell, az való?

Figyelt kérdés

Én is nő vagyok, sohasem értettem, hogy egy nőnek miért kellene pöttöm autó.


Az első autóm egy Volvo S40 volt, 1.9 dízel.

Egyetem mellett is dolgoztam, így kellett egy autó.Otthon is kaptam egy kis támogatást, így ezt az autót választottam.

Aztán, a Volvot lecseréltem,96-es évjáratú volt, öregecske volt már.

Utána lett egy BMW 320D, (E46).Egy közeli ismerős szerezte nekem.


Most viszont, valami nagyobbat szeretnék, amit kinéztem, az egy A6 (c6) faceliftes verziója.Nagyon csinos és tekintélyes autó.:)


A BMW-t egyébként szeretem, csak az utóbbi időben, sokat kellett rákölteni, rosszalkodik.


A nagy terepjárók is tetszenek, mint a Q7.

Egyszer próbáltam is egyet, egészen jó érzés magason ülni, sokkal jobban rálátni mindenre.

Azok viszont, többe kerülnek.


Én azt tanácsolom a többi nőnek, hogy ne hallgassanak a férfiakra, akik szerint a nőnek kicsi autó jár.



2016. márc. 27. 21:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Szimplán azért ajánlanám nőknek a kisebb autókat, mert a nőknek átlagban véve rosszabb a térlátásuk, így nehezebben megy a parkolás. semmi másért... és még mielőtt a feministák nekem esnének, tisztelet a kivételnek, valamint ez tudományosan bizonyított tény. (a térlátás...de pl az ellentétje, hogy a nők meg sokkal könnyebben figyelnek egyszerre több dologra)
2016. márc. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%
Mert a kicsivel talán kisebb kárt okoznak másnak.Milyen színű a hajad?
2016. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%
2.... te egy p*cs vagy... férfiként mondom..
2016. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem kell a nőknek kisebb autó, bár a férfiaknak sem kell nagy.

A nagy autós nőkről egyébként a Rezesova ügy jut eszembe.

Én a lányomnak egy PSZH-t szeretnék venni, hogy biztonságban tudjam a Q7-es "ó-bocsi" esetektől, de a bolygónk védelme érdekében inkább a párszáz kilós elektromos hajtású kis autókat forszíroznám. Ha az nem elég robosztus, akkor ott a MÁV!

2016. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Az autókért én dolgoztam meg, nem a szülők vagy valami gazdag pasi vette.


Az érv általában az szokott lenni, hogy "minek neked ekkora autó, nincsenek még gyerekeid".

Ezt azt szoktam mondani, hogy azért, mert ez tetszik.


A BMW 3 azért nem annyira nagy autó.

Azért szeretem, mert nagyon könnyű előzni vele.Megnyomom a gázpedált, egyet pislantok és már csak a visszapillantóban látom a megelőzött autót.


A Volvo gyengébb volt, nem volt vele ennyire egyszerű előzni.

2016. márc. 27. 21:28
 6/19 A kérdező kommentje:

A kis elektromos autók meg gyerekjátékok és rondák is.

Nincs autóformájuk.

2016. márc. 27. 21:29
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Abban igazad van, hogy mintha szándékosan rondára csinálnák az elektromos kisautókat. Viszont ha szilárd elképzelésed, hogy nagy autót akarsz, akkor miért foglalkozol mások véleményével?
2016. márc. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Azért egy Tesla S-et nem utasítanék vissza.


Azért foglalkozom vele, mert ezen a fórumon is, a férfiak állandóan kisautót javasolnak a nőknek, "mert az nőnek való".


Nincs férfi meg női autó, mindegyiket unira csinálják.Egyedül a szín, ami lehet nőies, egy autó maga nem.

2016. márc. 27. 21:43
 9/19 anonim ***** válasza:

a tesla elektromos, de nem kicsi. Nyilván azért tetszik.

Ide unaloműzésnek járnak olyan férfiak, akik nem sikeresek a nőknél, ezért késztetést éreznek a nők elnyomására pitiáner dolgokban.

Vegyél nagy autót, ha megteheted, én nem sajnálom. A bajom az, hogy félek a kölykömet elengedni biciklivel, mert lassan tankokkal jár mindenki, és csak nyomja a gázt, mert de jó hogy megy. Nem feltételezem hogy ilyen vagy. Én is nagyon tudom nyomni, de lakotton mindíg 40-el tötyögök, és a lapos alacsony autókat szeretem.

Szóval vegyél amit akarsz, de ne világítsd ki a szemem, és ne gyere 10 méternél közelebb a faromba, ha nem muszáj, és akkor megférünk egymás mellett.

2016. márc. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Lakott területen én is mindig betartom.
2016. márc. 27. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!