Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Német rendszámos autóval...

McJopek kérdése:

Német rendszámos autóval magyar autópályán, villant a trafi. Ugyanúgy jön a büntetés?

Figyelt kérdés
Németországban lakom. Tegnap éjszaka hazafelé tartottam és láttam hogy piros fénnyel villant a trafi. A büntetés ugyanúgy eljut hozzám? Tapasztalatok?

2016. márc. 28. 10:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
38%
Igen megy a büntetés.
2016. márc. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
78%
Tuti hogy kiküldik, egy német ismerős éppen tőlem ment haza az M3-ason német rendszámú autójával, és 2-3 hét múlva már kapta a levelet. Pont 100 eurót kellett fizessen, vagyis 30 ezer forint.
2016. márc. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
69%
Nekem az osztrákok majdnem egy évre rá küldték ki a csekket :D
2016. márc. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ki tudják küldeni már egy jó ideje. Viszont arra érdemes odafigyelned, hogy a gépjármű-nyilvántartásban bejegyzett címedre fog menni, és ha nem találnak meg ott/nem veszed át, akkor is megvan a lehetőség, hogy behajtsák rajtad.
2016. ápr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
33%

Kiküldik,de leszarhatod magasrol. Mondjuk neked nehezebb,mert kint laksz,es van nemet bankszamlad stb.:D


En kaptam fel evvel ezelött egy levelet magyar cimre.Hajnali 3:40-kor üres uton,faluban -lakott területen belül- 50 helyett 110. A levelben egy fenykep volt,amin latszott a fejem,es ahogy celtudatosan atlepem a sebesseget.Valami olyasmit irtak,mivel csaladtagom neven volt az auto,hogy ,,kerem adja ki xy szemely adatait". Termeszetesen nem adtuk ki. Ra ket hetre jött egy felszolito level. Szinten nemetül. Egyebkent is,ki mondta,hogy el tudjuk olvasni?:)) Szoval azt is kidobtuk. Azota meguntak küldözgetni.


Az osztrakok viszont rendesek.: kiküldtek egy 20 euros csekket+ ket nyelven (magyarul is) az indoklast. Azt befizettük,mert muszaj volt.:D


Keszült rolam Olaszoban is fenykep,de arrol se jött meg sajnos semmi. Pedig szeretem gyüjtögetni öket.

2016. ápr. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Méltó vagy a nevedre Majomember007. Aki 50 km/h helyet 110 km/h-val közlekedik lakott területen annak komoly problémái vannak fent a toronyban.
2016. ápr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!