Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Crysler PT Cruiser vélemények?

Crysler PT Cruiser vélemények?

Figyelt kérdés
Melyik mennyire megbízható, melyik fogyaszt kevesebbet (2.0 benzin vagy 2.2crdi), úgy általában milyen autó? Olyanok válasza érdekelne jobban akiknek ilyen van.

2016. márc. 28. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
A dízel ekvesebbet fog fogyasztani, a milyenségre meg: fura. :D
2016. márc. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 CoolRon válasza:
46%
Nekünk 150Le-s Merci Diesel motorral szerelt van! A kuplunggal vigyázni kell, mivel nagyon húz! :D Nagyon jó kis kocsi. A bőr ülés igaz hogy prémium érzetet biztosít, de nyáron ha rásüt a nap, nagyon meleg, télen meg nagyon hideg... A kialakítása nagyon jó, talán picit alacsony a hasa, ebből kifolyólag picit kell vele vigyázni az utakon.. itt is látszik hogy nem magyar utakhoz tervezték... :D A szereltetése is egy átlag kocsi szereltetésének az áráért van kb.
2016. máj. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 veterán vas ***** válasza:

Párszor vezettem egy benzinest.

Szépen szól a motorja, jól kezelhető a váltó, kormány, pedálok.Két problémám volt vele: a futóművet túl lágynak találtam (nagyon billegett a kanyarokban) és az ülést nem tudtam sehogy sem megfelelő pozícióba hozni, pedig nem vagy extra méret. (172cm).

Egyébként szimpatikus autó.

2016. máj. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!