Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit gondoltok a Lada Vestáról?

Mit gondoltok a Lada Vestáról?

Figyelt kérdés

[link]


Az autó, külsejét, méreteit, belcsenét tekintve rendben van.Körülbelül, mint egy Opel.


Az eddigi újabb orosz Ladák nagyon gagyik voltak, nem tudtak haladni a korral.

De, ez a modell már igen.



2016. márc. 29. 14:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

Letelt a kitiltás és nyomod tovább a reklámot?

Egyébként nem kellene, a belseje borzalom, Renault motor...


Az ára viszont több, mint csábító lesz szerintem bizonyos körökben

2016. márc. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Száz ezer km felett vagy 5 év után derül ki hogy mi mik a gyengéi .
2016. márc. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Technologiailag kb 15 évvel van lemaradva a "nyugati" autiktól.

Nem 1 olyan dolog van amit éppen csak megtudtak oldani az oroszok, csak hogy egyáltalán eladhassák europában.


Szinte biztos hogy sokat nem fognak belőle eladni.

Maximum az ár az ami csábító lehet.

De a 2.2 milliós új ára is bacsapós, mert megveszed és rájössz 1-2 éven belül hogy gazdaságtalan vacak és ugydöntesz hogy inkább eladod.

És ha találsz is majd egy vevőt akkor max 1 millióért tudsz majd megszabadulni tőle. Aztán veszel egy suzukit.opelt, fordot vagy esetleg Daciat amivel aztán elégedett leszel.


UI.: Esetleg a még élő (90 előtti)pártfunkcionáriusok fogják venni mosztalgiából, mert hát nekik anno a lada volt "az auto".

De ezek a volt komcsik már igazából 70 évesek ugyhogy nem igen fognak nagyon új autokat venni:)

2016. márc. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Soha nem vennék ilyen olcsó, vacaknak készült autókat. Sem Ladát, se Dacia-t, sem az új Fiat Tipo nem kéne.Inkább vennék ennyi pénzért egy pár éves használt, de jó autót. Opel Vectra-t, Toyota Avensis-t, ilyesmit.


De ilyen olcsójános autó a büdös életbe nem kéne. Rossz minőségű és megnézném mi marad belőle, avagy a benne ülőből/ülőkből egy baleset után. Ilyen autókat egyáltalán nem szabad venni. Ezek direkt vacaknak készültek.

2016. márc. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%

Körülbelül mint egy Opel?

Kérdező, ezt te sem gondolhattad komolyan. Vagy csak képről láttál Opelt. Egy K Astrában, vagy akár csak egy régebbi J-ben hol vannak ilyen kemény kopogós ránézésre is igénytelen műanyagok, gagyi kapcsolók, ósdi műszeregység?! Össze sem lehet hasonlítani a két autót.

Továbbá ez a Vesta tele van olcsó megoldásokkal és elég fapados is: két légzsák, a fejegységen az a mini monokróm LCD... az Opel kb 15-20 éve alkalmazott ilyet, most már a 8"-os érintőképernyőnél tartanak. Hol van ez attól?! 2016-ban valahogy az automata klímától se vágom hanyatt magam. A dobfék is elég idejétmúlt már személyautókban. A gyári városi 9,3 literes fogyasztás meg egy vicc. A realitás valahol 10-12 liter körül lehet...

Jó a fapadosságra magyarázat lehet, hogy próbálták az árat minél lejjebb szorítani. És tényleg ez lehet az egyetlen előnye.

Látszik a fejlődés a Ladánál, próbálnak európai autót gyártani, de nagyon messze vannak ettől.

Hozzáteszem, hogy én is nosztalgiával gondolok a klasszik Ladákra. Pedig se komcsi, se 70 éves pártfunkcionárius nem vagyok. A 80-as években születtem és egész gyerekkoromban és fiatal koromban Lada volt nálunk az Autó. Ladán tanultam vezetni, Ladán tanultam meg szerelgetni apám mellett. Tetszett és jó erre visszagondolni. De ma már nem vennék Ladát, még Vestát sem.

2016. márc. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Közelről azért nem egy nagy szám, akkor hagytam abba a nézegetését, amikor feltűnt hátul régi dobfék, amit egy az egyben átraktak a Zsiguliból...
2016. márc. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
Majd pár év múlva visszatérünk erre. :D
2016. márc. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%

Mennyi baromságot írnak egyesek... Először is a Ladában NEM Renault motor van. Ez nem Dacia. Másrészt nem igénytelen egyáltalán. Én ültem már a Kalinában és a Grantában. Teljesen jól meg van csinálva. A Vesta meg még jobb lesz. Másrészt mi hiányzik belőle? Legyen inkább szar fémhatású meg faberakásos meg tököm tudja milyen? Használni van az autó, nem simogatni! Ennyi pénzért jobbat nem lehet venni! Vagy vehet a sok okos valami lerohadt használt BMW-t, aztán ezzel tudja kompenzálni hogy kicsi a farka. De nem csodálkozzon, ha a futómű szétmegy a szar utakon, és hogy többet kell rákölteni pár éven belül mint amennyiért vette.


A Lada igenis jó autó. Aki racionálisan gondolkozik, és egy megbízható normális autó kell neki, az vegye nyugodtan. És röhögjön a sok hülyén, aki leszólja.

2016. márc. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Mindenki 0% ra lett értékelve:-D
2016. márc. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%
#9: Itt járt Putyin. :D
2016. márc. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!