Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sikeres forgalmi vizsga után...

Sikeres forgalmi vizsga után T betü a saját autón?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok (lány), 21-én volt sikeres forgalmi vizsgám. Voltam okmányirodában, most várom, hogy küldjék a jogsit.

Szerintetek nagy butaság lenne ráragasztani a hátsó szélvédöhöz egy "T" betüt? Oktatóm szerint nem lenne gáz, talán jobb is, ha az elsö pár hónapot így vezetem le, legalább ha valami lassabban megy nem dudálják le a fejemet.



2016. márc. 29. 17:41
1 2
 1/12 b4r4thg ***** válasza:
25%
Én a helyedben nem tenném ki. Úgy is látják a mozgásodon majd, hogy kezdő vagy. Ha kiteszel egy T betűt, akkor még több gond lesz csak az előítéletek miatt.
2016. márc. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
A hölgyeket nagyon szereti kifilézni az autós társadalom, mert körültekintőbben vagy lassabban. Így szerintem se lenne nagy gáz abból ,hogy ha kiragasztod főleg az általad felsorolt problémák miatt.
2016. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Ne tedd, még jobban kihasználnánk, hogy még rutintalan vagy. Aki régóta vezet úgyis látja , hogy bénázol.
2016. márc. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Én sem tettem ki, szívtam is ezért sokat, furcsa volt, hogy előzgettem mint állat a városba, de ha megfogott a piros, mindig lefulladtam, nagyon érdekes és egyedülálló szituációkat okoztam ez miatt ( szégyen más néven ) így visszagondolva még tán most is kitenném 5 hónapos jogsival, de sajna egyből leszednék a szülők, mert szerintük ügyes fiú vagyok, nos én nem tapasztalom. Szóval 1 szavazat a igen tedd ki a T-t re. :)
2016. márc. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

A T betű nem tesz köréd védőburkot, és előzékenyebbek sem lesznek veled, sőt. Mint írták, ha bénázol, látják, az embert meg pont nem érdekli, hogy egy kezdő vezető, avagy sem, mert túl makacs ahhoz, hogy elfogadja, hogy ő is így kezdte. Anyázni ígyis-úgyis fognak a hátad mögött, nem kell még plusz magadra vonni a figyelmet. Szerintem többet árt, mint használ.


Ilyen ez a magyar autós társadalom. Ja, hogy nem mindenki, meg itt általánosítok? Hát, igen, meglehet kövezni, de ez a tapasztalat.

2016. márc. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Inkább tedd ki. Aki ezért kötne beléd az amúgy is egy ökör, de a normális autósnak ez legalább egy jelzés, hogy esetleg türelmesebb elgyen veled szemben. Legalábbis én ha látom hogy kinn a T, akkor mindig úg vagyok vele, hogy legalább volt benne annyi hogy vállalta.
2016. márc. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Nekem javasolta az oktató, és nem éreztem hátrányát. kifejezetten jó, hogy mondjuk emelkedőn ezt látja a mögötted lévő és nem áll bele a s*ggedbe... vagy esetleg türelmesebbek, ha lefulladsz, vagy megvársz még egy autót, mielőtt kikanyarodnál a magasabb rendű útra.


mondjuk én nem matricáztam, hanem vettem mágneslapot és arra nyomta a matricát, így amikor nem én vittem a kocsit, simán le lehetett szedni.

2016. márc. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Úgy döntöttem, mágneseset veszünk mi is, aztán ha szüleim viszik az autót le tudják szedni.

2016. márc. 30. 16:15
 9/12 anonim ***** válasza:
56%
(Tök vicces, hogy van aki ide így bejárkál, és ha valaki hasznos választ ad, csak épp nem az ő véleményét osztja, akkor azt lepontozza. )
2016. márc. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23%
szerintem nem kell kitenni, aki tapasztalt, törelmes vezető úgyis látja a mozgásodon, aki meg leakar dudálni mert hajlama van az nem csak téged de mindenki mást is lefog, függelten a T vagy nem T betűs autótól, egyébként meg jellemző h mégjobban ledudálnak meg idegeeskedenk veled ha kint van, még ha nem is csinálsz semmi rosszat
2016. jún. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!