Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Passat 1.8 Turbo...

Volkswagen Passat 1.8 Turbo benzin (2001) mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A fent emlitett autó ha olyan a kedve rángat lefullad meg gázadásnál lassul mintha a féket nyomnám valamint inditásnál is van hogy ingadozik az alapjárat. Ezeket nem mindig csinálja van hogy napokig semmi baja de elég kellemetlen ha leáll alattam. Vittük szerelőhöz ez az ki lett cserélve mégse jo egyszerűen nem tudják mi a baja pedig nem egy szerelő látta.. Valakinek valami ötlet hogy mi lehet a baj? El szeretnénk adni de ilyen állapotba nem hiszem hogy sokat érne.. :/
2016. márc. 30. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi az az ez az amit cseréltek?

Lambdaszonda?

2016. márc. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az hogy meg is áll azért eléggé komoly. Még lambda szonda sem szokta ennyire hazavágni a motort.
2016. márc. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Wadmalac ***** válasza:
Szerintem elfújkálja a turbónyomást valahol, nem tömített a szívócső.
2016. márc. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van sok fórum amelyek az 1.8T motorokkal foglalkoznak, vagy nézz szét ott, hogy mit mondanak az ilyen hibára, vagy vidd el egy profi szerelőhöz. Én sem tudok hirtelen mit mondani, elég érdekes hibákat produkál.
2016. márc. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fojtoszelep volt cserélve meg frissitve a számitógép. Gépre rádugva azt jelzi hogy nem a lambda szonda de azt mégse tudják hogy akkor mi lehet 😡
2016. márc. 30. 11:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ezek a tunetek voltak nekem is. Kicsereltek az intercoolert mert lyukas volt meg a lambdaszondat es semmi baja
2016. márc. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wadmalac ***** válasza:

"Kicsereltek az intercoolert mert lyukas volt"


"Szerintem elfújkálja a turbónyomást valahol, nem tömített a szívócső."

2016. márc. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!