Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4-es autót találtam...

Audi A4-es autót találtam kiderült Írországban az autó. E. F. S. jelöli ügyintézőkét. Ha nem felel saját költségén hozatja és viteti is vissza. Az összes adót fizeti. Félek csapda? Válaszokat köszi.

Figyelt kérdés

2016. márc. 31. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy érzed, sikerült értelmesen megfogalmazni a kérdésedet?

a.) nem

b.) megközelítőleg sem

c.) nem

2016. márc. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előre semmit se fizess az a lényeg.
2016. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy jobbkormányos?

Egyébként nem egészen világos amit írsz.


Volt régen egy ilyen átvágás. Hirdettek egy viszonylag jó autót, annyi trükkel, hogy trailer kiviszi hozzád, kipróbálod pár napig, ha tetszik a szállítás az eladó költsége, te megveszed és kész, ha nem akkor előre meghatározott, túlárazott fuvart te fizeted, a kocsit meg elviszik. Így utaztatták körben az országban a roncsokat.

2016. márc. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most mi si a kérdés?
2016. márc. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Telefonon elérhető az eladó? Annó totalcar.hu-n olvastam egy cikket amiben ilyen külföldi autós átverésekről volt szó. A közös szál, hogy előre kell utalni nekik a vételár felét, és csak e-mailen lehet velük a kapcsolatot felvenni, telefonon nem. Természetesen utalás után többet nem hallasz felőlük többet...
2016. márc. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!