Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kormány zár, törött autó kulcs?

Kormány zár, törött autó kulcs?

Figyelt kérdés
Adott egx 96-os évjáratú e36 316i BMW. Sajnos a slusszklucs eltört és nincs pót kulcs se. Szét szedtem a gyújtás kapcsolót lehúztam a végéről a kis indító szerkezetet vagy mit, így egy csavarhúzóval be tudom indítani úgy, hogy elforgatom azt amit a kapcsolónak kell. A kulcs végét bedugtam a zárba így az immoval sincs baj. Egy gond van a kormányzár. Van valakinek valami ötlete, hogy mit lehetne azzal csinálni hogy kiengedjen? Mivel hogy ahhoz is kulcs kellene, hogy kiszedjem a zárat :). Szerencsére úgy tört el, hogy még lehet másolni. Megrendeltem egy másik nyers kulcsot. Másik kérdés az lenne hogy ilyen autó kulcsot tudnak egy sima kulcs másolóba másolni, vagy csak szakszervíz? Németországban lakok nincs időm munka miatt szaladgálni, érdeklődni ezért gondoltam hátha tud itt valaki megoldást nekem, hogy tudna valaki valami okosat mondani :)

2016. ápr. 2. 09:58
 1/1 anonim ***** válasza:
KEzd a kulcsmásolással akkor korményzár is emgoldodik.
2016. ápr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!