Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nyíregyházán melyik autósiskol...

Nyíregyházán melyik autósiskolát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 3. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Vam pár darab, szóval lehetne sorolni, de alapszabály: Keress oylat ami kevésbé ismert.
2016. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Én mindenképpen azt tanácsolnám hogy kérdezz körbe ismerőseidnél, barátaidnál hogy ők kit ajánlanának. Igazából a KRESZ oktatás szinte mindenhol ugyan az, felkészült, szakemberek oktatnak. Az árban van igazából különbség. De a legfontosabb a jó oktató, úgy is az dönt el mindent. Valami olyan oktatót keress aki tapasztalt nyugodt, korrekt, intelligens és jókedélyű. Ha iskolát kellene javasolnom akkor én az Origo 2005-t javasolnám, ahol én is tanultam. Nagyon meg voltam vele elégedve. De egyébként én is azt mondanám hogy általában a kevésbé ismert, kisebb autós iskolák a jobbak és nem mellesleg emberbarátok.
2016. ápr. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
44%

Sziaa!

Én a Rutin autósiskolát ajánlanám neked. Május elején lett meg a jogsim ennél a sulinál.

A kresz oktatás színvonalas. Kiadják az anyagot. Minden óra elején ismétléssel kezdtük. Néhány kérdéssel átismételtük az előző napi anyagot. Az utolsó kresz órán próbavizsga van laptopon.

A gyakorlati oktatással is meg voltam elégedve.

Teljesen emberszámba vesznek, lehet érdeklődni, segítenek bármiben. És nem is olyan drága.

Több ismerősöm is itt csinálta a jogsit. Színvonalas. Annyi a hátránya hogy rengetegen járnak ide és a kreszvizsga után várni kell néhány hetet a vezetés elkezdéséig, de hívnak amint szabad lesz az oktató. Szóval mindenképpen ezt ajánlom neked!

Ha lenne kérdésed írj nyugodtan. Elég frissen benne vagyok még a dolgokban :D

21L

2016. jún. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!