Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autó illik hozzám,...

Milyen autó illik hozzám, melyik a leginkább hozzámvaló?

Figyelt kérdés

Van 1millió forintom autóvásárlásra, benzines kategóriában gondolkozom, nem akarok 10-13 évesnél idősebb használtautót vásárolni. hétköznapi használatra kellene, szóval nem benzintemetőben gondolkozom, viszont legyen megbízható strapabíró szóval ne haljon meg egy nyári nyaraláson ha mondjuk budapestről olasz tengerpartig akarok eljutni, illetve ha télen ausztriába akarok kiugrani, a kötelező dolgokon kívül nem nagyon akarok plusz össszeget költeni rá klíma legyen benne nekem ez elég nem kell full extrás legyen. Ki mit javasol, mit tanácsol mik a tapasztalatai mit tudok megvenni 1millió forintból, ami ezen igényeim kielégítik.

Építő jellegű hozzászólásokat várok nem 3 ferrari modellt

Köszönöm ha megtiszteltél azzal hogy elolvastad!



2016. ápr. 4. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Bmw. A motorja nem fo meg egykonnyen, klimas is meg kenyelmes. Kerdes az, hogy milyet talalsz 1 millaert e46bol.
2016. ápr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
66%
1.6- 1.8 benzinest. Talán Octaviat sikerül ennyiért kifognod.
2016. ápr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Jaja vagy meg az.
2016. ápr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tomcatters ***** válasza:
48%
Vagy valami jó kis japán szívó benzinest :) (Nekem Accord van ,azzal tényleg csak annyu a gond,h tankolni kell szinte és kész mondjuk egy 6.gen kijön belőle 1.8 -2.0 nekem 2 literes 7 gen van, nem fogyaszt vészesen
2016. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 misiböl bmw felejtös.
2016. ápr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
e36 kijönne.valami jo állapotu.m43 motorral.kimegy a világbol is
2016. ápr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Én nemrég vettem egy 2002-es 1.0-ás benzines Toyota yaris-t.

3x voltunk vele Ausztriában, 1x Németországban, 1x Horvátországban. Napi használatban 50-100km-t megyünk vele. Max 100km/órás sebességnél 5l-es fogyasztása van

Keveset fogyaszt, autópályán 140-160között 6,2litert evett.

Dizel is kijön szerintem ebből az árból, az ennek a felét fogyasztja (ismerősömnek olyan van).


Ha 2 fővel utaztok, akkor nagyon jó, 3 fővel is rendben van, de fejenként max 1 bőrönd :D. 4 személlyel utazni jó, de hogy hátul is kényelmesen üljenek, a csomagtartót minire kell állítani :) így nem sok, max 2 bőrönd fér bele.

2016. ápr. 5. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!